MP وزیر ‘حمله’: Cong ممکن است حرکت SC

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: کنگره قصد دارد به رویکرد دیوان عالی کشور پس از یک Madhya پرادش وزیر بود به اتهام حمله به پلیس و دو وزیر بازداشت شدند زمانی که آنها سعی کردند برای ‘رایگان’ شورشی MLA در بنگلور ارشد رهبر Vivek Tankha گفت: در روز پنج شنبه.در یک عجله تشکیل کنفرانس مطبوعاتی Tankha ادعا کرد که MLAs شد و در اسارت نگهداری می شود که با کمک BJP رهبران و بنگلور ،

“یک حادثه تکان دهنده در محل فقط مدتی کوتاه پیش است که نشان میدهد که دموکراسی تحت حمله در بنگلور. یکی از وزرای Jeetu Patwari که رفت برای دیدار با یکی از ما MLAs Manoj Chaudhary با دومی را پدر بود حمله توسط پلیس بنگالور. اطلاعاتی که ما کرده ایم این است که دو وزیران — Jeetu Patwari و Lakhan Yadav — همراه با Manoj Chaudhary پدر Narayan Chaudhary گرفته شده بودند را بازداشت توسط پلیس” گفت: Tankha.

“پس از Patwari یکی از بستگان نزدیک Manoj چودری که در میان کسانی که قانونگذاران اسیر در بنگلور بنابراین او رفت و با MLA پدر Narayan Chaudhary او را ملاقات کند. Manoj Chaudhary می خواستم به بازگشت خود را با پدر و ما وزرای اما پلیس حمله Jeetu Patwari.” “اگر پلیس را رها نمی کند و عمل نمی کند در برابر گمراهان پرسنل ما باید به حرکت در دادگاه. این حادثه ثابت شده است که دموکراسی در معرض خطر است. پس از این حادثه اتفاق افتاده در بنگلور ساخت این موضوع یک مسئله ملی مربوط به دو کشور است. از این رو ما برنامه ریزی برای حرکت دیوان عالی کشور است.

من صحبت می کنند به ما ارشد رهبر Kapil Sibal در این ماده و پس از آن تصمیم نهایی در مورد دادخواست SC.”Tankha ادعا بنگلور قسمت در معرض است که کنگره MLAs شد اسیر برگزار شد. “ما به شما ارائه قبل از دادگاه راس که دموکراسی در معرض خطر و تقاضا بی طرف پروب و عمل است.”Tankha و دیگر رهبران کنگره نشان داد تصویری بریده از اتهام حمله به Patwari. بعد BJP دولت سخنگوی Rajneesh Agrawal گفت: اتهامات مربوط به بنگلور پس از هر پاسخ باید از کارناتاکا پلیس تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de