یادداشت تفاهم در مورد بومی توسعه الکترو-دستگاه های پزشکی امضا

 


وزارت علوم و فن آوری و وزارت بهداشت امضا یک یادداشت تفاهم (MOU) با توجه به بومی توسعه الکترو دستگاه های پزشکی در روز پنج شنبه.

در این مراسم برگزار شد و ملی فرماندهی و عملیات Center (NCC) اسلام آباد. وزیر علوم و فناوری چودری فواد حسین, نخست وزیر دستیار ویژه (SAPM) ملی خدمات بهداشتی Dr ظفر میرزا و رئیس پاکستان مهندسی و شورای اجرایی مواد مخدر سازمان تنظیم مقررات و پاکستان (دراپ) این رویداد حضور داشتند.

این چارچوب بر اساس این مکانیزم را جرقه خاموش نوآوری های محلی و راه حل های مهندسی در این زمینه و برای بهبود امکانات بهداشتی.

این طرح که انتظار می رود برای باز کردن یک راه رو به جلو برای نوآوران به سرمایه گذاری های متعدد الکترو تجهیزات پزشکی در پاکستان است.

در حال حاضر الکترو-دستگاه های پزشکی در حال تنظیم دراپ و 15 هواکش ها در مراحل مختلف از آزمایشات است. دستگاه آزمایش از 4 هواکش توسط Pakistan Engineering Council (PEC) خواهد بود در پایان هفته جاری است.

صحبت کردن به مناسبت های وزیر علوم گفت که پاکستان در یک موقعیت برای صادرات تجهیزات حفاظت شخصی.

اشاره کرد که در حال حاضر سفارشات صادرات به ارزش 10 میلیون دلار در انتظار وزیر گفت که وزارت خود را نیز افزایش همکاری با محلی فولاد محصولات شرکت های تولیدی.

در ضمن میرزا گفت: این کشور بهبود یافته آن در سیستم بهداشت و درمان و از آن خواهد شد تولید هواکش به زودی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de