با کروناویروس مجاز به ملاقات و جدید دنیا برای 10 روز

فایل

برای 10 روز پس از تولد اولین فرزند او مادر بود
اجازه نزدیکی او و پس از او آزمایش مثبت برای coronavirus برای ترس از
آلوده کردن نوزاد.

و حتی اگر او شده است پیوست با پسرش نه او و نه همسرش شده اند مجاز به جسمی او را لمس بدون دستکش به عنوان آنها تحت یک دوره طولانی از قرنطینه.

“این سخت است می گوید:” Vanesa Muro در خانه اش در مادرید بدترین ضربه منطقه در اسپانیا یک کشور که در آن بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند از ویروس کمترین تعداد در خارج از ایتالیا.

“او کاغذ برداشته انگشت خود کمی ضعیف است و نگه می دارد در به پلاستیک نه به شما. اما حداقل این است که یک روز دیگر بیش از, شما باید به فکر می کنم از آن را مانند که در غیر این صورت شما را افسرده می گوید:” 34 ساله.

او آماده شده بود به کودک حاصل سزارين در مارس 16, اما همه چیز را تغییر زمانی که مادر بزرگ او که زن و شوهر تا به حال شده است از دیدن هر روز گرفتار این ویروس. او بعد از آن درگذشت.

در مارس 12, او و همسرش آزمایش مثبت است و او با عجله او را به مادرید La Paz بیمارستان دانشگاه اما به او اجازه ندادند در “بنابراین او در سمت چپ من در A&E” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

آنها تصمیم به کار در روز بعد.

‘طولانی ترین 90 دقیقه

“من احساس یک کل مخلوطی از احساسات آن وحشتناک بود,” او می گوید: – ترس از آلوده کردن نوزاد عصبی در مورد رفتن را از طریق آن بدون شوهر و, عجیب و غریب, حس بودن در عمل توسط جراحان به طور کامل تحت پوشش حفاظتی مناسب.

به خانه شوهر او همچنین تلاش دانستن او در عمل اما نمی دانستند چه می گذرد.

“این طولانی ترین 90 دقیقه از زندگی من می گوید:” اسکار Carrillo.در پایان کودک الیور متولد شد و با خیال راحت وزن 3.6 kilogrammes (7 پوند 9 اونس).

او با قرار دادن مستقیم به یک انکوباتور نگه داشته و دور از سایر نوزادان تا زمانی که تست شده و عاری از ویروس است.

پس از 48 ساعت دوره نقاهت در بیمارستان تقریبا در انزوای کامل با کارکنان از ورود به اتاق به عنوان کوچک که ممکن است به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی ، Muro اجازه داده شد به خانه بروم اما مجبور به ترک کودک خود را پشت سر گذاشت.

“احمقانه به نظر می رسد اما حتی اگر او هفت طبقه زیر من او به نظر می رسید به من نزدیک تر وجود دارد از زمانی که من به خانه بود,” او می گوید.

حافظه یک کابوس’

آن را تنها 10 روز بعد که زن و شوهر با پوشیدن دستکش و ماسک مجاز بودند تا او را به خانه.

“سلام قهرمان ما در حال رفتن به خانه در حال حاضر” شد و اولین کلمات Muro به او گفت: پسر در طول عاطفی خود مراسم.

“این بود که او فقط می خواهم متولد شده است در آن روز.”

برای Arantxa فرناندز یک روانشناس در بیمارستان, آن را نیز یک لحظه بسیار خاص “زیبا ترین من تا کنون تجربه کرده اید در زندگی حرفه ای من” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

در طول فرایند فرناندز خواهد قرار دادن زن و شوهر عکس ها و ویدئوها از الیور در حالی که او هنوز در بیمارستان ارائه جفت پشتیبانی که آنها را به عنوان “حیاتی”.

اگر چه آنها صرف 14 روز در قرنطینه وجود دارد هیچ تست کیت برای تایید آنها از این ویروس به طوری که آنها هنوز هم با پوشیدن دستکش و ماسک.

“من هنوز هم لمس پسر من بدون دستکش… ما فقط مرگ برای قرنطینه به پایان بنابراین ما می تواند او را لمس بوسه او می گوید:” Carrillo به عنوان همسر خود را می دهد Oliver یک بطری اقدامات ایمنی در محل.

و پدر و مادر جدید می توانند به نوبه خود به خانواده های خود برای حمایت از.

حتی اگر Muro پدر و مادر زندگی می کنند بسیار نزدیک اسپانیا را مستند به معنی آن احساس می کند مانند آنها زندگی می کنند و مایل دور Carrillo می گوید.

“این سخت است اما ما از طریق آن می گوید:” Muro.

“در هیچ زمان او خواهید بود یک ماه و ما خواهید بود در خیابان.

“او را وادار به می دانم که او پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه ها. و همه از این خواهد شد حافظه یک کابوس است که ما از طریق زندگی می کردند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im