مساجد بستن درها در انگلستان برای حمایت از مبارزه با کروناویروس

Al-مدینه مسجد واقع در انتهای شرق ویکتوریا جاده در محل اتصال آن با Ilford خط. — Wikimedia Commons

لندن: مساجد در سراسر بریتانیا را به حالت تعلیق در نماز جماعت برای محافظت از نمازگزاران از ویروسی COVID-19 شیوع.

به جای میزبانی خطبه های نماز جمعه در مساجد و روحانیون در انگلستان از تکنولوژی استفاده کرده اند برای ادامه دعا با مسلمانان بدون تحمیل خطرات بهداشتی توسط این برنامه شامل موعظه زنده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

این Ilford اسلامی مرکز پخش زنده آن نماز جمعه در Facebook. پرداختن به جامعه خود دیجیتالی به امام گفت: “بعد از Jummah tul مبارک یک روز از امید اما به جای آن یک روز به نوبه خود به خدا ص و ویژه دعاها و ادعیه به او.”

امام بیشتر به ذکر است که مساجد بسته شد و نماز جماعت متوقف شد برای محافظت از سلامت نمازگزاران.

در اولین جمعه بعد از بوریس جانسون اعلام کرد یک مستند از کشور و خواسته انگلیسی ها به بیرون آمدن از خانه های خود را مگر اینکه ضروری هیچ مساجد باز در روز جمعه برای نماز. اکثر امامان در زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی برای رسیدن به مؤمنان.

بیش از سه میلیون مسلمان در بریتانیا زندگی می کنند که در نظر گرفته میان مؤمن و ایمان گروه که به طور منظم حضور در مساجد و اما مساجد باید به اتفاق آرا پشتیبانی مشاوره ارسال توسط بهداشت حرفه ای و دولت است.

دانشمند معروف علامه غلام ربانی گفت: این خبر که آن را بهترین راه برای ایمن ماندن و ماندن در خانه. او گفت که دانش آموزان از تمام اهل سنت madressahs فرستاده شده اند خانه را به ادامه آموزش خود را از خانه. او گفت که وابسته به مساجد متوقف شده بود جماعت حتی قبل از ساعت اعلام کرد.

زودتر مراسم تشییع جنازه و نماز پاکستان منشاء شهروند بریتانیا در لوتن انجام شد در قبرستان در حالی که عزاداران مشاهده فاصله اجتماعی در طول نماز. تشییع جنازه و نماز بودند به رهبری قاضی عبدالعزیز Chisti که گفت: gathering: “من درخواست خواهد کرد که همه از شما به دنبال قانون و حفظ فاصله در حالی که شما در حال دعا در نماز میت برای رفتگان.

“وجود دارد بدون نیاز به ایستادن شانه به شانه در طول این زمان. ممکن است خدا به کاهش درد از خانواده است.”

در یک اتفاق مطبوعات منتشر صادر شده توسط بیش از یک دوجین از بزرگترین اسلامی و انجمن های اسلامی در بریتانیا از جمله اسلامی در مرکز فرهنگی و لندن مرکزی, مسجد, Jamiat-e-علمای بریتانیا, East London Mosque & London Muslim Centre, منچستر, مرکزی, مسجد, بیرمنگام مرکزی مسجد و مسجد مرکزی گلاسکو کل جامعه مسلمانان توافق برای حمایت از دولت ممنوعیت جماعت.

آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده: “پس آخرین احکام (قرآن) از بسیاری از معتبر علمای شریعت تخته و همچنین به عنوان آخرین انگلستان دولتی راهنمایی و مشاوره پزشکی از سازمانهای امضا مساجد گرفته اند بی سابقه و دشوار حرکت به تعلیق تمام جماعت خدمات و فعالیت.”

مشترک مطبوعاتی اظهار داشت که مساجد بدهکار وظیفه مراقبت به جامعه و به نمازگزاران و در نتیجه در این شرایط نماز جماعت را امکان پذیر نمی شود.

آن هم به استناد یک به اتفاق آرا موافقت کردند ماکسیم از قانون شریعت: “حفاظت از زندگی و مقدم بر کمیسیون عمومی قابل اعمال عبادی به عنوان به خوبی به عنوان اصل: آسیب این است که حذف شود.”

مساجد در سراسر جهان اسلام نیز به حالت تعلیق در نماز جماعت پس از جهانی موارد coronavirus رسیده بیش از 550,000 با بیش از 25 ، 000 مرگ و میر.

پاکستان یکی از تنها کشورهایی که مردم همچنان به دعا در جماعت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>