بیش از سه میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری شکستن رکورد قبلی

حدود 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته به عنوان جهانی coronavirus همه گیر اتومبیل اقتصاد ایالات متحده را متوقف کند.

قبلی نرخ بیکاری پایین آمد و در اکتبر سال 1982 زمانی که 695,000 آمریکایی ها در زمینه بیکاری. خیره کننده اعداد نیز علامت 1500% افزایش بیش از دو هفته گذشته. (مرتبط: بازار سهام دچار بدترین افت از سال 2011 در میان Coronavirus نگرانی روغن اختلاف)

صعودی نرخ بیکاری می تواند منجر به افزایش تماس برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار به عنوان سرخوردگی و عدم قطعیت کوه با وضع موجود. (مرتبط: در اینجا این است که چگونه آمریکا می تواند با خیال راحت راه اندازی مجدد آن در اقتصاد)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مجازی فاکس نیوز تاون هال اوایل این هفته که هدف او این بود که اقتصاد را به بالا و در حال اجرا با عید پاک.

“من به شما بگویم که در حال حاضر. [عید پاک است] چنین روز مهمی برای دلایل دیگر اما من را به این روز مهمی برای این. من دوست دارم به کشور باز شد و آنها فقط مشتاق برای رفتن عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>