بیش از 350 پزشکان طفره رفتن از COVID-19 بحران وظیفه در بیهار

بیان اخبار سرویس

پتنا: در زمانی که تمام برگ های پزشکی افسران و دیگر پرسنل لغو شده اند تا مارس 31 با توجه به شیوع COVID-19 بیش از سه و نیم صدها پزشکی افسران یافت شده است وجود ندارد و از ارسال مطلب در بیهار.

دولت سلامت جامعه تا به حال به طور تصادفی تحت نظارت وظایف آن دسته از افسران پزشکی از 31 مارس تا آوریل 12 تا معلوم تماشاگران خود را در این مکان ارسال در 37 38 مناطق.

با توجه به حالت اصلی وزیر (بهداشت) سانجی کومار 362 پزشکی افسران یافت می شود وجود ندارد و در یک غیرمجاز وجه از مکان های از پست تصادفی در نظارت است. او گفت که توضیحات را به دنبال شده است از هر یک از آنها را در زیر بخش های مختلف مدیریت بحران مصوب سال 2005 و اپیدمی بیماری عمل 1897.

بیشترین تعداد 31 پزشکی افسران یافت می شود وجود ندارد و در غیر مجاز, راه, شد, نوشته شده در Nalanda پس از 27 در Jehanabad, 25 در پتنا 20 در شرق Champaran, 18 هر یک در بهجپور و مونگر (که پدید آمده است به عنوان نقاط 102 COVID-19 مورد در حال حاضر) 15 در Madhepura و مناطق دیگر.

کومار گفت که این گروه بار دیگر پرسید: آن دسته از افسران پزشکی برای پیوستن به این وظیفه به ادامه خدمات حرفه ای خود را در مبارزه با شیوع COVID-19. منابع گفت که اگر آنها نمی, ارسال توضیحات به زودی پس از دریافت نامه یا پیوستن به وظیفه اداره خواهد شد اقدام قانونی زیر مربوط به بخش مدیریت بحران عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im