بیش از 100 بزرگسالان زیر 30 سال درگذشت Covid-19 در هند تا کنون: مرکز

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: Covid-19 ممکن است به خصوص خشن و مرگبار برای افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities در نظر گرفته در معرض خطر بالا برای فرم شدید عفونت, اما این بیماری نیست و مقدار کمی حتی بسیاری از آنهایی که جوان است.

یک تجزیه و تحلیل از آمار و ارقام منتشر شده توسط این مرکز در روز پنج شنبه نشان داد که 103 زیر 30 — از جمله 17 بچه ها که کمتر از 15 سال سن داشته باشند در برابر عفونت است که اهداف اندامهای حیاتی مانند ریه و کلیه و قلب در کشور تا کنون.

این بیماری تا به حال ادعا کرد 3,435 زندگی در این کشور تا پنج شنبه صبح و 50.5 درصد از آنها بودند کسانی که بالای 60. به طور کلی میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری در هند است که کمی بیش از 3 درصد در حالی که متوسط جهانی است 6.65 درصد است.

این رقم برای هند نشان می دهد که حدود 1,700 از کسانی که فوت کرده اند با توجه به Covid-19 کمتر از 60.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده به اشتراک گذاشته استراحت تا میزان مرگ و میر در سراسر سن گروه. زمانی که تبدیل به مطلق اعداد آمار پیشنهاد کرد که نزدیک به 85 نفر سالخورده 15-30, 392 سالخورده 30-45, 1205 سن 45 تا 60 و 1734 بالای 60 سال فوت کرده اند.

همچنین از کسانی که تسلیم بیش از 2,500 تا به حال برخی از شرکت morbidities مانند دیابت و فشار خون و تنفسی یا بیماری های کلیوی یا هر بیماری دیگر.

در مجموع 2,198 فتح کرد گرفته شد از همه مرده بيمار داده ها همچنین نشان داد.

اظهار نظر در الگوی مرگ و میر در هند کارشناسان اشاره کرد که در حالی که این بیماری در نتیجه می تواند بدتر در افراد مسن با همکاری morbidities حتی آنهایی که جوان هستند که سیستم ایمنی به خطر بیافتد می تواند آسیب پذیر است.

“من را دیده اند و نه هر انتقادی بیمار تحت 55 با توجه به Covid-19 عفونت تا کنون اما تجربه و درک در سراسر جهان نشان می دهد که این بیماری به شمار کنون چالش بزرگتر برای کسانی که بالای 60 و کسانی که همزمان به بیماری در حالی که جوان به نظر می رسد به مراتب به مراتب بهتر است” گفت: دکتر ریموند Savio مهم متخصص مراقبت در چنای.

دکتر Shikha Panwar یکی دیگر از بخش مراقبت های متخصص در Faridabad در منطقه سرمایه ملی گفت که یک گروه مستعد ابتلا به این بیماری فکر کمتر آسیب پذیر در اوایل– است که نوزاد یا نوزادان زیر 1.

“چرا که آنها به سختی هر گونه مصونیت در برابر هر گونه عوامل بیماری زا” او توضیح داد. “کودکان بالاتر از 2 سوی دیگر مراتب بهتر در مقابله با عفونت به دلیل بسیاری از صلیب عفونت آنها در معرض. اما این گروه سنی که به نظر می رسد به انجام بهترین از نظر مقابله با این ویروس به نظر می رسد 8-20 سال با توجه به جهانی داده است.”

طبق اطلاعات در دسترس عموم 20 روز نوزاد در جیپور که با توجه به Covid 19 عوارض در اوایل این ماه بود که جوانترین قربانی این بیماری در کشور است.

کمی قبل از آن 45 روز کودک در پایتخت بیش از حد مرده بود با توجه به Covid-19. در هر دو مورد آن را مسلم و قطعی نیست که آیا نوزادان تا به حال از قبل موجود شرایط ساخته شده است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im