بیشتر کشورهای مستند به عنوان كانون نجات جهان

امروز پادکست ما مورد بحث چگونه بیشتر کشورهای در حال صدور “در خانه ماندن” سفارشات در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه اقدامات کودن کمک به این دستورات است. ما نیز صحبت می کنند به سه کامیون غواصان در مورد مقررات و مسائل دیگر که شغل خود را سخت تر و خطرناک تر است.

گوش دادن به نشان می دهد:

مریلند و ویرجینیا پیوست لیست در حال رشد از کشورهای سفارش شهروندان به ماندن در خانه و یا مجازات. چرا در حال حاضر ؟ بخشی از دلیل این است که افرادی که حاضر به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل از جمله یک پسر با یک آبی mohawk که نگه داشتن احزاب بزرگ. ما به همه آن.

جیم آکوستا ساخته شده از خود را دیروز پس از آن یک روز به پایان رسید که در “y.” ما صوتی.

ما پس از آن بحث به سه کامیون رانندگان در مورد موانع دولت و صنعت را در راه خود و شغل خود را بسیار سخت تر از این نیاز به خصوص در زمان هایی از این دست. بدون آنها, از فروشگاه های مواد غذایی خالی خواهد بود, و ما می تواند در خیلی عمیق تر مشکل است.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت حمل و نقل رایگان در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>