موسمی در شمال و مرکز هند می تواند به طور قابل توجهی کاهش: ما بر اساس سازمان علمی

توسط PTI

واشنگتن: بارش باران در شمال و مرکز هند می تواند کاهش قابل توجهی در این سال به دلیل کاهش پیش بینی شده در موسمی کم فشار سیستم با توجه به یک مطالعه آمریکایی سازمان علمی.

این مطالعه توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) منتشر شده در جمعه پیش بینی شده کاهش قابل توجهی در موسمی کم فشار سیستم (MLPS) وقوع بیش جنوب آسیا موسمی منطقه نسبت داده شده به طور عمده به کاهش سطح پایین نسبی vorticity بیش از هسته پیدایش منطقه است.

قابل توجه MLPSs اصلی باران-تولید همديد-سیستم های مقیاس در سراسر شبه قاره هند هستند و تخمین زده می شود مسئول بیش از نیمی از بارش های سالانه در کشاورزی شمال و مرکز هند. NOAA گفت که تغییرات در ویژگی های MLPSs اعم از طبیعی و یا مجبور به مراتب از رسیدن به اثرات اجتماعی و اقتصادی.

با وجود افزایش در مجموع آسمانی در سراسر بسیاری از موسمی منطقه مدل شبیه سازی کمی تغییر و یا حتی اندکی کاهش آسمانی بیش از هسته MLPS پیدایش منطقه است. “با فرض ثابت شعاع تاثیر کاهش پیش بینی شده در موسمی کم فشار سیستم را به طور قابل توجهی پایین تر در ارتباط آسمانی بیش شمال و مرکز هند ،

به طور کلی فقیر از MLPSs در جهانی آب و هوا مدل شبیه سازی کارائی اعتماد به نفس در آینده پیش بینی. آن اضافه شده که تا به امروز تنها تعداد کمی از مطالعات به بررسی تغییرات بالقوه در جنوب آسیا MLPSs بدون قطعی یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>