Modly مسائل عذرخواهی نیروی دریایی CPT Crozier و یو اس اس روزولت خدمه

وزیر نیروی دریایی توماس Modly صادر عذرخواهی دوشنبه پس از یک متن و صوتی از سخنرانی انتقاد سابق یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان برت Crozier عمومی رفت به گزارش the Daily Caller.

Modly بیانیه کارگردانی شد اول به نیروی دریایی و سپس به هر دو CPT Crozier و تمام خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به نیروی دریایی برای من نظرات اخیر به خدمه TR. اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده لوحانه و احمقانه است. من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف. ما انتخاب ما حامل فرمانده ماموران با مراقبت های بزرگ است. کاپیتان Crozier هوشمند و پرشور” Modly آغاز شد.

Modly در ادامه گفت که به اعتقاد او CPT Crozier در نظر گرفته شده بود برای او نامه ای برای رسیدن به دامنه های عمومی در نتیجه جلب توجه به وضعیت در هیئت مدیره تئودور روزولت. (مرتبط: ضبط: زمانی که اقدام نیروی دریایی Sec توماس Modly به نام Crozier ‘احمقانه’ ملوانان شنیده می شود فریاد ” چه F***’)

“من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث” Modly به این نتیجه رسیدند. “آنها و کل نیروی دریایی باید کامل من تعهد که من ادامه خواهد داد برای کمک به دریافت TR بازگشت به سلامت کامل و بازگشت به دریا که در آن ما می تواند به جلو حرکت می کند فراتر از این وضعیت ناگوار.”

در Modly سخنرانی داده شده بر روی سیستم و روی تئودور روزولت پس از Crozier برطرف شد وظیفه او ادعا کرد که این نامه اثبات شد که Crozier یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به شرکت.”

Crozier برطرف شد از دستور خود را پس نامه ای به او نوشت و شفاعت برای امداد به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش از طریق حامل های عمومی رفت. ملوانان در هیئت مدیره تئودور روزولت او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان به عنوان او به سمت چپ. او بعد از آزمایش مثبت برای ویروس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>