مودی Hindutva رژیم خواهد شد ‘به صورت یک در خور پاسخ می گوید قریشی به هند و چین افزایش تنش

پاکستان “از نزدیک نظارت بر” وضعیت رو به وخامت بین هند و چین پس از 20 دهلی نو, سربازان کشته در درگیری در مناقشه منطقه لاداخ در خط کنترل واقعی (لاک) با چین وزیر خارجه شاه محمود قریشی گفت. اخبار/فایل

مهراب: نخست وزیر هند نارندرا Hindutva رژیم را “چهره در خور پاسخ” وزیر خارجه شاه محمود قریشی روز سه شنبه گفت که تنش ها میان پکن و دهلی نو تشدید زیر خشونت آمیز چهره با ارتش چین.

پاکستان قریشی اضافه شد “از نزدیک نظارت بر” وضعیت رو به وخامت بین هند و چین پس از 20 دهلی نو, سربازان کشته در درگیری در مناقشه منطقه لاداخ در خط کنترل واقعی (لاک) با چین است.

صحبت کردن در ژئونیوز برنامه Aaj Steve Khanzada کی Sath, قریشی گفت: مسئولیت تشدید وضع مستقیما با هند است که “باید احداث جاده” وجود دارد.

دیرینه درگیری میان دو همسایه ملل دیده می شود جنگ در سال 1962 و در حالی که هند تجاوز دوباره اوایل امروز “چین با استفاده از مکانیسم های موجود برای حل و فصل وضعیت از طریق مذاکرات و استراتژی”.

“هند ادامه داد و سعی کرد به انعطاف پذیری عضلات خود را; آن را برای اولین بار قابل مشاهده ضرب و شتم و در حال حاضر 20 نفر از نیروهای آن کشته شده اند” وزیر امور خارجه گفت:. که شماره او هشدار داد, می تواند افزایش یابد و همچنین با توجه به در مورد وضعیت.

تشریح رفتار خود به عنوان یک مانع استراتژیک منطقه ای و روابط او گفت: هند بود martyring کشمیری با شلیک در سراسر خط کنترل (LoC) دارای قفل شاخ با چین در لاک زدن را آغاز کرده است در تضاد با نپال با استفاده از تابعیت (متمم) قانون 2019 و ناراحت بنگلادش با تماس شهروندان خود را “موریانه” و مسائل را با سریلانکا است.

مردم کنجکاو در مورد هند سیاست خارجی او اضافه کرد که این کشور “تبدیل شده است جدا شده”.

قریشی گفت: هند ساخته شده امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) فروم ناکارآمد و هیچ کشور همسایه است که با این حال روابط خوب است.

“این بازی از نارندرا Hindutva رژیم و آن را در خور پاسخ” او اشاره کرد.

در پاسخ به یک سوال وجود دارد که آیا بالاتر یا پایین تر در معرض خطر در حال حاضر از هند راه اندازی کاذب-پرچم عملیات در تلاش برای منحرف کردن توجه از کشمیر و خود را رو به وخامت اقتصاد قریشی گفت: این خطر هنوز وجود دارد و که پاکستان اطلاعاتی که این برنامه را به استفاده از تاکتیک انحرافی.

“وجود دارد یک دلیل برای آن است. دیدن این نظم و برنامه ریزی نشده مستند آن تحمیل آسیب دیده اقتصاد و موفق به کنترل گسترش coronavirus.

“نگاه در هند وضعیت در ژوئن 1 و تا به امروز آن شرایط در حال بدتر شدن سریع. آنها تا به حال به بلند خود را مستند های اقتصادی از دست دادن و نمی تواند آن را حفظ و عفونت [از coronavirus] در حال افزایش است بیش از حد.

“در همان زمان هند است که با استفاده از تاکتیک انحرافی. احزاب مخالف و اقلیت هر دو ناراحت و پس از آن وجود دارد درمان خود را از مسلمانان” وزیر امور خارجه توضیح داد.

قریشی نشان داد که او “به زودی” تماس با نشست وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی را (OIC) گروه تماس در جامو و کشمیر “به آنها صحبت کنید و بپرسید که چه چیزی در جریان است”.

“من نیز نامه های نوشته شده به سازمان ملل متحد (UNSG) و شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) و در حال حاضر امروز بین المللی و حتی هند — رسانه ها نخوری [به مودی دولت]” او گفت:.

در حال حرکت به سمت یک درگیری به پایان می رسد تا بی ثباتی کل منطقه وزیر تأکید و اضافه کرد که حتی UNSG آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شد جذاب برای برقراری آتش بس در مناطق جنگی پس از coronavirus همه گیر در سراسر جهان صورت گرفت و مطرح یک چالش بی سابقه.

“آنچه که در پاکستان انجام می دهند ؟ صلح و آشتی در مرز غربی با افغانستان و درخواست از همه داخل افغانستان جناح به آغاز گفت و گو برای حرکت به سمت صلح است.

“آنچه که در هند انجام شده است ؟ با وجود COVID-19 آن پرخاشگری و خشونت در کشمیر همچنان وجود دارد کاهش محدودیت های اعمال شده و در حال حاضر چین جنگ” قریشی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net