مودی تهمت برگزاری مذاکرات, توافق برای مبارزه COVID-19 با هم

توسط آنلاین میز

در میان مداوم COVID-19 بحران است که گریبانگیر هند آورده و اقتصاد جهان را به توقف سنگ زنی نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در مبارزه با این ویروس همه گیر.

هر دو رهبران جهان تا به حال یک بحث خوب و توافق کرده اند که در استقرار قدرت کامل از هند-همکاری آمریکا در مبارزه با رمان coronavirus که آلوده تر از 2900 در هند.

در ایالات متحده بیش از 2,77,000 آلوده شده توسط ویروس در حالی که تا به 7400 فوت کرده اند.

نیویورک کانون COVID-19 شیوع در آمریکا دست و پنجه نرم کردن برای تجهیزات پزشکی مانند PPEs, ماسک, دستکش, به عنوان آنها باید به منبع این محصولات از کشورهای مختلف و یا از دور از متحده است.

هند و آمریکا همکاری استراتژیک شاهد رشد سریع در سال 2019 با دو طرف نوشتن با جوهر حیاتی برای مقابله با تسهیل انتقال تکنولوژی دفاعی و رهبران خود را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا – جلسه یک رکورد چهار بار پس از انتخابات ماه مه نمایش رو به رشد روابط بین دو کشور دموکراسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>