مودی با هدف به رنگ کشمیر را حق تعیین سرنوشت به عنوان تروریسم یاری توسط پاکستان: PM عمران

نخست وزیر عمران خان صحبت در مورد مودی ‘RSS الهام گرفته از دکترین” در کشمیر تحت اشغال. اخبار/فایل

اسلام آباد: هند نارندرا مودی به دنبال رنگ کشمیری مردم حق تعیین سرنوشت به عنوان تروریسم یاری توسط پاکستان, نخست وزیر, عمران خان روز یکشنبه گفت.

با توجه به توییتر PM عمران صحبت در مورد مودی “RSS-الهام گرفته از دکترین” در کشمیر تحت اشغال — یک اکثریت مسلمان منطقه در هیمالیا شده است که تحت یک حکومت نظامی و ارتباطات خاموشی پس از اوت 5 2019 زمانی که دهلی نو اوراق آن وضعیت خاص است.

نخست وزیر مودی به حال به وضوح راه اندازی حرکت های فاشیستی خود را دولت خواهد پیاده سازی در کشمیر تحت اشغال. “اول محروم کشمیری از خود و حق تعیین سرنوشت توسط غیر قانونی الحاق یک سرزمین های اشغالی,” او نوشت.

برتر گفت: نخست وزیر هند را در مرحله دوم به ادامه خشونت در کشمیر تحت اشغال شد و از طریق “سه جانبه رویکرد”.

“یک تلاش برای درهم شکستن آنها را با زور و [از جمله] با استفاده از سلاح های غیر انسانی مانند گلوله اسلحه در برابر زنان و کودکان; دو تحمیل یک غیر انسانی مستند محروم کشمیری از نیازهای اساسی از غذا به دارو; و سه با دستگیری توده کشمیری [به خصوص] جوانان و جداسازی IOJK از جهان با قطع تمام ارتباطات لینک کلیک کنید.”

او گفت: آخرین مرحله از سه جانبه رویکرد به فاسد کشمیری حق مردم برای تعیین سرنوشت و پرهیاهو و دروغ را به جهان نشان می دهد از آن به عنوان “تروریسم از پاکستان”.

“سوم با تلاش برای نشان دادن کشمیری’ راست به مبارزه برای تعیین سرنوشت تضمین شده در قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل به تروریسم بودن یاری توسط پاکستان — برای ایجاد [فرصت] برای یک عملیات پرچم دروغین علیه [پاکستان] باشیم در حالی که توجه جهان به دور از تروریسم دولتی در IOJK” PM عمران اضافه شده است.

‘بی فکر کشتن ولگردی و قانونی شکنی’

در اوایل این هفته پاکستان به حال محکوم هند ادامه داد: پرخاشگری و خشونت علیه مردم کشمیر تحت اشغال حتی به عنوان آنها مبارزه برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه وزارت امور خارجه بریتانیا گفته بود: “به عنوان جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 گیر هند مشغول است بیشتر brutalising کشمیری مردم در IOJ&K.

“خونسرد قتل همکار Mehrajuddin توسط CRPF (مرکزی ذخیره نیروی انتظامی) در Budgam امروز آخرین بی فکر کشتن ولگردی و قانونی شکنی انجام شده با نیروهای اشغالگر.”

وزارت امور خارجه بریتانیا اضافه شده بود که پلیس با توسل بی رویه به شلیک به معترضان مسالمت آمیز در حالی که آنها به خیابان ها ریختند و با بیان این که این خشونت نمی تواند “محکوم به اندازه کافی”.

“مهم نیست که چقدر وحشیانه آن تاکتیک هند نمی خواهد بود قادر به شکستن اراده کشمیری مردم است. نه هند تا کنون موفق به سرکوب کشمیری’ حل و فصل برای تحقق بخشیدن به حق مسلم خود را به تعیین سرنوشت” در این بیانیه گفته بود.

“جامعه جهانی باید نگه هند به حساب برای جنایات خود در هند را اشغال جامو و کشمیر. عدالت برای کشمیری باقی مانده ضروری برای صلح در جنوب آسیا” به آن اضافه شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im