مودی ‘یک بیمار روانی’, ‘محصول از RSS’ می گوید PM عمران در روز بین المللی حمایت از قربانیان شکنجه

“مودی به قتل مسلمانان در گجرات تحت فشار قرار دادند و آنها را از خانه های خود و به زنان تجاوز. مودی است نه یک انسان عادی; او یک محصول RSS” نخست وزیر عمران خان گفت. نرم افزار/APP46-26

مظفرآباد: هند نارندرا مودی “یک بیمار روانی” و “یک محصول از آر اس اس” — این Rashtriya Swayamsevak Sangh نخست وزیر عمران خان روز جمعه گفت در حالی که صحبت کردن در یک رویداد در اینجا در پایتخت Azad, Jammu and Kashmir.

در زمینه روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه 2020 PM عمران گفت: RSS’ هندو افراطی مودی دولت انجام داده بود بی عدالتی در کشمیر.

“مودی به قتل مسلمانان در گجرات تحت فشار قرار دادند و آنها را از خانه های خود و به زنان تجاوز,” او گفت:. “مودی است نه یک انسان عادی او را یک بیمار روانی و یک محصول از آر اس اس.

“او یک محصول از RSS و کسانی که متعلق به آر اس اس در نظر هیتلر حزب نازی در نقش یک مدل است. آنچه که انجام می شود به مسلمانان [در هند] انجام شد به یهودیان توسط هیتلر.

“آنها در حال رفتن به سمت نسل کشی در کشمیر” نخست وزیر هشدار داد و افزود که چنین ظالم بودند در واقع ترسو.

او گفت که خشونت در حال انجام در کشمیر قبلا نیز هست اما تحت مودی دولت, کودکان از دست داده بود چشم خود را با توجه به ارتش هند را با استفاده از گلوله و اسلحه و هزاران نفر از جمله 10 و 11 سال از کودکان و نوجوانان گرفته شد و به زندان و گورهای دسته جمعی کشف شد.

یک 800,000-ارتش قوی بود و ارتکاب جنایات در برخی از هشت میلیون نفر در کشمیر در برنامه ریزی و هماهنگ شیوه ظ گفت. “من قول داده بود برای تبدیل شدن به سفیر کشمیر. به من گفت: جهان در مورد RSS و آن خشونت است.”

PM عمران گفت: هند با استفاده از قدرت برای ترساندن و آزار و اذیت ساکنان کشمیر تحت اشغال و گسترش ترس و وحشت در تلاش برای ارعاب آنها است.

“کشمیر جنبش دوباره افزایش یافت با توجه به آنها [ارتش هند را] پرخاشگری و خشونت است. هند نمی تواند ترساندن کشمیری” نخست وزیر گفت, دعا برای قدرت خود و صبر و شکیبایی است.

“هیچ قدرت جلوگیری می کشمیری’ شور و انعطاف پذیری است. من را به کل جهان با توجه به شرایط در کشمیر تحت اشغال.”

نخست وزیر گفت که او تا به حال مطلع سر از هر کشور ملاقات کرد او از این مسئله کشمیر تحت اشغال و ادامه خواهد داد گفتن در جهان در مورد آن.

“به من گفت: سر از وزارت امور خارجه در مورد RSS’ خطرناک طرز فکر چگونه این افراط گرایان بر این باورند که مردم از ادیان دیگر نیست خود را در برابر, است که آنها در حال آفرینش ویژه خدا مانند هیتلر صحبت کرد آریایی ‘استاد نژاد’ و این که دیگران در حال شهروندان درجه دوم.

“آنها که با مسلمانان در هند بیش از حد, اما آنها عمدتا به انجام آن را به مسلمانان است. در پایان آنها را نیز برای جامعه سیک و دیگر طبقات پایین تر,” او گفت:, تشریح آن را “تحت تملک تفکر” در نظر گرفته شده که طبقات پایین تر به عنوان نجس.

“ما مطرح کشمیر موضوع در سازمان ملل متحد هنگامی که آن را در کانون توجه رسانه های بین المللی” برتر گفت.

“همانطور که ما در بازگشت از سازمان ملل در نیویورک پس از بالا بردن کشمیر علت در جهان هنگامی که یک مرد خاص خود را آغاز آزادی مارس” PM عمران اظهار داشت: در نظر گرفتن یک تطبیق در JUI-F رئیس مولانا فضل الرحمان که تا به حال رهبری یک راهپیمایی به سوی اسلام آباد.

“آزادی مارس عمدا دستکاری علت کشمیر به عنوان آن را پریشان رسانه ها و مردم که کشمیر باعث شد که مطرح” برتر گفت.

PM عمران همچنین تأکید کرد که دولت او را مناسب ترتیبات پیش از اوت 5 به مناسبت ترسناک و سوء استفاده کشمیری مواجه شده اند پس از یک سال و زمانی که مودی به رهبری دولت هند اوراق را با اکثریت مسلمان منطقه به ویژه وضعیت.

“همه پاکستانی ها و کشمیری — در هر نقطه از جهان را به شرکت در این حرکت جهانی و همچنین در پاکستان و ما تمام خواهد شد ادامه یادآوری جهان از آنچه اتفاق می افتد در کشمیر.”

نخست وزیر نیز صحبت از مسلمان بودن هدف در هند گفت: “مودی تفکر نابودی” آن کشور و هوشمند و افراد تحصیل کرده وجود دارد تا به حال شروع به درک خود PM در نظر گرفتن این ملت به سمت ویرانی.

PM عمران همچنین صحبت در مورد Ehsaas برنامه تحت PTI-رهبری دولت بیان کرد که “خدا به من داده است از این فرصت برای کمک به کسانی که در زندگی با مشکلات در خط کنترل (LoC)”.

“کمک داده خواهد شد و به 138,000 خانواده ها از طریق Ehsaas برنامه,” او گفت:, و اضافه کرد که AJK نخست وزیر و رئیس جمهور تا به حال دقیق چالش هایی روبرو هستند که هند شروع به بمباران و مردم شهید شدند.

“من افتخار می کنم که برای کمک به چنین افرادی است. کارت سلامت داده خواهد شد و به 1.2 میلیون نفر در کشمیر آزاد” نخست وزیر توضیح داد و اضافه کرد که مردم خواهد بود قادر به دریافت درمان به ارزش Rs1 میلیون به صورت رایگان.

“هنگامی که بیماری در روزانه-شروط خانه خود و خانواده خود می رود زیر خط فقر به دلیل پول آنها را صرف در درمان های پزشکی upends بودجه خود را.”

این ساعت همچنین تاسف پایین تر از حد انتظار درآمد مجموعه با توجه به کروناویروس و مرتبط با مستند اما گفت: دولت خود را مطرح کرده و بخش عمومی برنامه توسعه (PSDP) و بودجه.

“حتی در این زمان به چالش کشیدن ما افزایش کشمیر بودجه و کاهش آن,” او توضیح داد:, و اضافه کرد که بودجه دانشگاه آزاد جامو و کشمیر Federally Administered Tribal منطقه (ص) در بلوچستان و گلگت-بلتستان خواهد بود bumped.

“ما همچنان به کمک به مردم کشمیر,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de