شبکه تلفن همراه خدمات بازسازی در سراسر افغانستان که در افغانستان آتش بس دارای


کابل: شبکه تلفن همراه اپراتورها در افغانستان بودند بازسازی در سراسر افغانستان به خصوص swathes از طالبان-رقابت مناطق به عنوان بخشی از آتش بس با شبه نظامیان برگزار شد برای دومین روز متوالی.

طالبان آمریکا و نیروهای افغان در حال حاضر سرپرستي یک هفته “کاهش خشونت” که لگد کردن در روز شنبه.

تعهد دیده است مبارزه به طور چشمگیری افت و تنظیم شده است برای هموار کردن راه برای یک آمریکایی خروج معامله به امضا اواخر این هفته.

شده اند وجود دارد گزارش ها از درگیری در مناطق روستایی اما هیچ اصلی حملات که در تعریف جنگ را گرفت.

“به طور کلی ما را ببینید (کاهش خشونت)” اقدام وزیر کشور مسعود Andrabi گفت: AFP.

آرامش در خشونت مجاز اپراتورهای مخابراتی برای شروع بازسازی شبکه های سراسر کشور که به مدت طولانی مانع از مبارزه است.

“حدود 730 برج های سلولی باید دوباره راه اندازی شود” گفت: Naqeebullah Sailab معاون رئیس مخابرات سازمان تنظیم مقررات از افغانستان است.

“برج وجود دارد که عامل شروع به پس از تقریبا پنج سال.”

دو جداگانه مسئولان با آگاهی از این کشور مخابراتی صنعت در شمال افغانستان نیز تایید کرد که شبکه های تلفن همراه می شد ترمیم در insurgent-آمار مناطق.

طالبان به مدت طولانی هدفمند افغانستان خصوصی و شرکت های مخابراتی, آدم ربایی, مهندسین, از بین بردن انتقال دکل و وادار کردن به طور منظم پوشش خاموشی در فرار مناطق برای جلوگیری از تشخیص از مبارزان خود را.

افغانستان دارای میلیون ها نفر از کاربران تلفن همراه در یک جمعیت 30 میلیون دلار با رشد سریع صنعت به کارگیری حدود 200000 نفر و درآمد قوی درآمد در غیر این صورت رو به زوال اقتصاد است.

هزاران نفر از برج های مخابراتی هستند که در شورش-مناطق ضربه و آسیب پذیر به حملات.

جزئی بس است انتظار می رود به مجموعه شرایط را برای واشنگتن و افغانستان برای امضای قرارداد به دوحه در فوریه 29 است که می تواند در نهایت کشیدن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا پس از بیش از 18 سال و راه اندازی جنگ خسته از افغانستان به آینده نامشخص.

یک هفته موفق را نشان می دهد که طالبان باید فرماندهی و کنترل نیروهای خود و همچنین نشان دادن حسن نیت قبل از ثبت هر گونه معامله.

بخشی از آتش بس نیز با توجه به یک مهلت بسیار مورد نیاز به شهروندان است که باید برن فشار از جنگ وحشتناک.

سازمان ملل متحد در افغانستان ماموریت گزارش روز شنبه که بیش از 10000 نفر کشته و یا زخمی شدند در سال 2019 به تنهایی.

به عنوان مبارزه کاسته سراسر کشور, افغان را به خیابان ها برای لذت بردن از آرامش نسبی.

در جنوب دژ هلمند طالبان آمیخته با مردم محلی کوچک “صلح” تظاهرات صورت گرفت در سراسر کشور و یک مسابقه دوچرخه سواری برگزار شد, در شهر شرقی جلال آباد.

واشنگتن شده است در مذاکرات با طالبان برای بیش از یک سال به امن یک معامله است که دیدن آن را بکشید و در حدود نیمی از 12,000-13,000 سربازان در حال حاضر در افغانستان ،

در بازگشت طالبان را به تضمین های امنیتی و یک وعده برای برگزاری مذاکرات صلح با دولت کابل ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de