نرم افزار تلفن همراه کمک به مهاجران برای پیدا کردن و امرار معاش در Jharkhand

توسط سرپرستان

رانچی: یک برنامه تلفن همراه معرفی شده توسط توسعه روستایی بخش است که یک پوشش نقره ای برای مهاجران که بازگشت به Jharkhand از مترو پس از مستند به دلیل شیوع کرونا بیماری همه گیر.

با کمک از ‘ماموریت Saksham برنامه’ این بخش جمع آوری داده ها از مهاجران در مورد توانایی های خود و علاقه و مهارت ها و چیزهای دیگر است و در حال حاضر در روند ارائه شغل برای این افراد است. تا کنون یک پایگاه داده در حدود 4.56 لاخ مردم آماده شده است.

Aradhana Patnaik, منشی گروه گفت که با توجه به بررسی 37.2 درصد از کل مهاجران علاقه مند به کشاورزی و مایل به شروع یک کشاورزی مبتنی بر امرار معاش در حالی که 13.8 درصد ابراز تمایل خود را برای ایجاد دامپروری وسیله ای برای اشتغال است. برخی 3.42 لاخ افراد مایل به کار تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل می کنند.

او گفت که تحت برنامه ملی راه سازی روستایی امرار معاش ماموریت کمک های مالی نیز تمدید شده به میلیون ها نفر از خانواده ها از طریق زنان سخی مندل تحت Covid کمک. به تازگی یک مقدار از 75 تومان کرور روپیه در دسترس ساخته شده به 50,000 سخی Mandals دولت توسط وزیر. تا کنون 80,000 سخی Mandals داده شده Rs 120 کرور بهره گیری حدود 10 لاخ خانواده ها از دولت است.

راجیو کومار مدیر عامل شرکت Jharkhand دولت امرار معاش ارتقاء جامعه تحت اداره گفت که در دستورالعمل Patnaik مهاجران که می خواهند برای پیوستن به کشاورزی و دامداری و متفقین بخش برای خود اشتغالی هستند که مرتبط با ملی روستایی امرار معاش ماموریت است که می تواند تسکین فوری.

او گفت: “در حال آماده سازی برای اتصال مایل زنان مهاجر به سخی مندل با استفاده از امرار معاش. در این مایل مهاجران هستند که متصل به فعالیت های کشاورزی که تحت آن دانه های ساخته شده در دسترس به آنها.”

او افزود: “بذر توزیع و آشپزخانه کیت از جمله Arhar, ذرت, ارزن, Urad, Moong بادام زمینی هستند که در دسترس ساخته شده به زنان سخی مندل که همچنین شامل خانواده های مهاجران.”

کومار ادعا کرد که تا کنون 4,370.49 quintal بذور توزیع شده در سراسر کشور.

در زمان Covid-19 زنان سخی مندل در حال بازی نقش مهمی در نگهداری از خانواده خود را. Vijay Bhuyan یک مهاجر از Narayanpur در Pratappur بلوک چترا به کار به عنوان یک راننده خودرو در رانچی اما در این مستند او خود را از دست داده است. در حال حاضر همسر او Kavita دوی تحقق رویای خود را از خرید خودرو با در نظر گرفتن یک وام از اعتبار پیوندی از طریق دورگا Aajeevika سخی مندل.

به غیر از این وجود دارد که بسیاری از زنان که در حال بازی نقش حیاتی در خانواده خود را رفاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im