حزب جمهوری خواه ایالت یوتا میت رامنی مطلع شد جمعه توسط یک صدای جیر جیر از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) صندلی مت Schlapp که او “دعوت” به کنفرانس سالانه پس از اینکه یکی از دو جمهوری خواهان در سنا به رای دادن به تماس های اضافی شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این ‘افراطی محافظه کار’ و تاریخ سناتور از ایالت یوتا @SenatorRomney به طور رسمی دعوت نشده به #CPAC2020,” Schlapp توییتی. (مرتبط: میت رامنی رای خواهد داد برای شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی)

CPAC یکی از بزرگترین محافظه کار تجمعات در این کشور و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است در سیاسی کنفرانس سه سال گذشته است. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه فوریه 26th در Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون با جمهوری خواه کالیفرنیا تشکر. Devin Nunes, محافظه کار مفسر مارک لوین و Brexit رهبر Nigel Farage مجموعه ای به صحبت در این کنفرانس است.

رامنی همراه با جمهوریخواهان ایالت مین سوزان کالینز رای جمعه اجازه می دهد تا برای بیشتر شاهدان به شهادت در استیضاح محاکمه. اندازه گیری به پایان رسید تا شکست 49-51 پس از دیگر جمهوریخواهان میانه پیوست بقیه در رای گیری ندارد.

سنا می رود که رای گیری در مورد اینکه آیا برای تبرئه تهمت یا او را از دفتر حذف چهار شنبه.

در سال 2012 پس از نامزد ریاست جمهوری میت رامنی گفت در CPAC اما در طول سال یوتا سناتور دهکدهای از خود بیگانه بسیاری از محافظهکاران با انتقاد از زمان کاخ سفید دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im