میت رامنی هو در CPAC

یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی نام هو شد طی یک سخنرانی داده شده توسط نقطه عطف ایالات متحده آمریکا رهبر چارلی کرک در محافظه کارانه عمل سیاسی اجلاس (CPAC).

“حزب جمهوری خواه از میت رامنی” گفت: Kirk به عنوان جمعیت فوران در اشتباه است. (مرتبط: میت رامنی ‘به طور رسمی دعوت نشده’ به CPAC)

“پاسخ صحیح است. درست است. هر بار که نام او ذکر شده است شما باید پاسخ دهند که در راه” او اعلام کرد. “از آنجا که او به دروغ هر فرد در این اتاق که زدم در درب برای او ساخته شده است که تماس های تلفنی برای او که اهدا شده به مبارزات انتخاباتی خود از آنجا که ما تصور می کردند که او برای رفتن به یک جنگجوی صلیبی در برابر مارکسیست رئیس جمهور که قبل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تماشا کنید:


کرک شده و در حال حاضر او می پرسد و او التماس برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای سنا در ایالت یوتا و سپس او می رود و رای که برای شام خلاف قانون اساسی استیضاح. او مظهر همان طبقه سیاسی که رئیس جمهور تهمت زد در برابر.”

کالج محافظه کار رهبر در ادامه به راه آهن در برابر “حزب از میت رامنی” که “می خواستم برای حفظ طبقه حاکم.”

رامنی کاهش یافته است از نفع سیاسی عمل اجلاس تا کنون از او رای به حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر خود را در طول استیضاح دادگاه در ماه ژانویه است. مدت کوتاهی پس از آن CPAC رئیس مت Schlapp اعلام کرد یوتا سناتور شد “به طور رسمی دعوت نشده” به قله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>