میچ مک کانل انتخاب روبیو به عنوان سرپرست و رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتخاب فلوریدا جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو روز دوشنبه به عنوان سرپرست کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس.

مک کانل اعلام کرد در بیانیه ای گفت او معتقد است روبیو بهترین فرد برای این کار است. این می آید پس از رئیس قبلی کارولینای شمالی از سوی دیگر ، ریچارد بورر پنج شنبه اعلام کرد که او می خواهد استعفا از سمت خود پس از آن آشکار شد اف بی آی بود کشف و ضبط تلفن همراه خود را روز شنبه به عنوان بخشی از تجارت خودی بررسی است.

“من خوشحالم که اعلام کند که سناتور مارکو روبیو پذیرفته است دعوت من به عنوان اقدام رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی. ارشد سناتور فلوریدا است با استعداد و با تجربه سنا رهبر با تجربه و تخصص در امور خارجی و امنیت ملی مهم است. سناتور روبیو بود انتخاب طبیعی به صورت موقت این انتساب بر اساس انباشته کمیته خدمات. خود را ثابت رهبری در مسائل مربوطه تنها تصمیم ساده تر” مک کانل در بیانیه ای گفت. (مرتبط: بهداشت ، روبیو خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حفاظت از منافع کارگر با چک Protection Program)

WASHINGTON, DC - MAY 12: U.S. Senate Majority Leader Sen. Mitch McConnell (R-KY) speaks to members of the press after the weekly Senate Republican Policy Luncheon at Hart Senate Office Building May 12, 2020 on Capitol Hill in Washington, DC. Senate Republicans held the weekly luncheon to discuss their agenda. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل (R-KY) (عکس از الکس ونگ/گتی ایماژ)

“سناتور روبیو صرف یک دهه به عنوان یکی از اعضای برجسته بر روی هوش و روابط خارجی کمیته. مراقبت از خود برای ملت ما امنیت وکالت برای ما ارزش ها و منافع و هوشیاری در قبال تهدیدات را به دست آورده شهرت ملی است. در افراد اعم از چین و روسیه به ایران و کره شمالی به استبداد و ناآرامی در خود ما نیمکره سناتور روبیو شده است در این مورد برای سال های” مک کانل ادامه داد: در این بیانیه است. (مرتبط: روبیو انتشار تصویری ارائه بستنی به Pelosi اگر او موافقت می کند به صندوق کسب و کارهای کوچک)

دقیقه پس از مک کانل را اعلام روبیو در پاسخ گفت: “من سپاسگزار به رهبر مک کانل برای اعتماد به نفس خود را در من منجر به کمیته اطلاعات مجلس سنا در طول سناتور با مته سوراخ کردن در شرایطی از ریاست. این کمیته شده است که انجام آن کار به طور جدی و من مشتاقانه منتظر ادامه آن سنت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im