می سی سی پی امور خارجه مربی تیم فوتبال مایک صافی می دهد بسیار جذاب مصاحبه در مورد دوران کودکی خود را در آرزوی

می سی سی پی امور خارجه مربی تیم فوتبال مایک صافی است که در حال حاضر در نخست فرم پیش از شروع فصل.

صافی را به یک مصاحبه در مورد دوران کودکی خود را خواسته و آن را دقیقا به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم انتظار می رود آن را به.

او همچنین به افکار خود را در “بتمن” و “دانیل بون” در تلویزیون در همان زمان. سازمان دیده بان او را به شکستن آن همه پایین. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“من می خواهم حفاری مسائل.” آره, ما در حال رفتن به نیاز به چاپ که یکی با کف دست زدن آن را بر روی یک پوستر از آنجا که یک جهنم از یک نقل قول.

مایک صافی صادقانه چنین یک پسر خنده دار. تصور نیک Saban یا شهری مایر همیشه صحبت کردن در مورد چگونه آنها می خواهم “برو حفاری مسائل” به عنوان یک بچه.

که هرگز اتفاق می افتد اما لیچ نیست حتی دریغ به نگه داشتن آن واقعی است. من می توانم به او گوش دهید بحث در تمام طول روز طولانی بدون خسته شدن.

مایک صافی تا به حال به مطلق ترور به عنوان یک بچه کوچک. شخص حلال است, نابغه و او ظاهرا فقط فرار در اطراف حفر مسائل و تماشای “دانیل بون.”

اگر من یک زن و شوهر آبجو با مایک صافی قبل از مرگ من این زندگی من یک شکست کامل بود.

من نیاز به به که سر انسان را ASAP.

اگر صافی است که این خوب با هفته برای رفتن تا زمانی که فصل شروع می شود و من نمی توانم صبر کنید برای دیدن آنچه که او مانند یک بار Bulldogs کارها نورد.

آن را به یک بازی بسیار سرگرم کننده سال در استارکویل!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>