فرماندار می سی سی پی نشانه لایحه برای حذف مؤتلفه نشان از پرچم دولت

جمهوریخواه می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز لایحه را امضا شنبه به حذف مؤتلفه نشان از پرچم.

“این است و نه سیاسی لحظه ای به من اما یک موقعیت جدی را برای رهبری ما می سی سی پی خانواده گرد هم می آیند و در حرکت” ریوز گفت: در مراسم امضای. “یک پرچم یک نماد است از ما گذشته و ما در حال حاضر و آینده ما. برای کسانی که به دلایل ما نیاز به یک نماد جدید.”

معاون فرماندار می سی سی پی و جمهوری خواه فرمانداری نامزد تیت ریوز صحبت می کند به خبرنگاران قبل از ظاهر شدن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در “حفظ آمریکای بزرگ” کمپین تجمع در BancorpSouth آرنا در تاریخ 1 نوامبر سال 2019 در توپلو, می سی سی پی. (عکس توسط Brandon شوید/گتی ایماژ)

می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای پنج شنبه به تغییر پرچم دولت از بین بردن یک تصویر با روابط کنفدراسیون. مدت کوتاهی پس از ریوز گفت که امضای یک لایحه تغییر پرچم دولت اگر آن را به میز خود را. (مرتبط: فرماندار می سی سی پی تیت ریوز می گوید او به امضای یک لایحه برای تغییر پرچم دولت)

“مجلس شده است به بن بست رسیده و روزهای آن را به عنوان نظر دولت جدید پرچم. این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن. اگر آنها به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من را ثبت نام آن را” ریوز گفت شنبه. (مرتبط: می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به رها کردن مؤتلفه نشان از پرچم دولت)

این قانون به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس با حمایت هر دو حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *