میر شکیل-ur-Rahman اجازه برای دیدار با خانواده و وکیل و پزشک


لاهور: دادگاه عالی لاهور اعطا شده در دوشنبه Editor-in-Chief از Jang جغرافیایی Media Group, Mir شکیل-ur-Rehman اجازه ملاقات با خانواده و وکلا و پزشک شخصی دکتر Azmat.

MSR همسر Shahina شکیل ثبت یک دادخواست در LHC در روز شنبه از طریق وکیل مدافع Aitzaz Ahsan که به نمایندگی از گروه جانگ صاحب جعلی مورد. رئیس NAB مدیر کل NAB قضات از پاسخگویی دادگاه و دیگران نام برده شده در این طومار به چالش کشیدن بازداشت.

در طول استدلال MSR وکیل Aitezaz Ahsan گفت که این درخواست نیز به چالش کشیده فیزیکی بازداشتگاه مشتری خود را.

دادگاه پرسید: اگر نواز شریف نیز احضار شده است در صورتی که Ahsan پاسخ داد که او به عنوان خوانده شده در یک ستون روزنامه است که نخست وزیر سابق احضار شده است به عنوان به خوبی.

NAB, مدافع گفت که در این مورد از MSR در مرحله تحقیق زیر که دادگاه گفت که در چنین شرایطی قدرت باید پرسید این گروه رسانه ای صاحب سوالات و ثبت این بیانیه است.

دادگاه اظهار داشت که قوه قضائیه و مطبوعات دو رکن اساسی کشور است و آن را نمی خواهد اجازه به لرزش آنها را.

پس از استدلال دادگاه عالی اجازه MSR برای دیدار با خانواده و وکیل و اعطای دسترسی به دارو ها و روزنامه ها به عنوان به خوبی.

دادگاه مجموعه, مارس 26 به تاریخ بعد از شنیدن این مورد.

این طومار به چالش کشیدن دستگیری از MSR در ملک مورد اظهار داشت: “NAB نقض 2019 بازرگانان سیاست با دستگیری MSR”.

“در نظم است که بیش از MSR به مقامات فیزیکی بازداشتگاه قاضی به توضیح دلایل” آن بیشتر اشاره کرد.

ناب دستگیری MSR در مورد

ناب بود در روز پنج شنبه دستگیر Editor-in-Chief از جنگ و ژئو رسانه های گروهی در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش. ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این بود که با توجه به ناب و الزامات قانونی انجام, چنین به عنوان وظیفه و مالیات.

با توجه به یک گروه جانگ سخنگوی ظاهر قبل از اینکه دستگیر شد, در یک رابطه با یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت هنوز بازداشت شده بود. دادگاه عالی اسلام آباد اخیر قضاوت در برابر ناب را نقض کشور قانون و تخطی از NAB قوانین خود را متعهد شده است.

“در 18 ماه گذشته NAB فرستاده است خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران — به طور مستقیم و غیر مستقیم — بیش از یک دوجین اعلامیه های تهدید خاموش شدن از کانال ما (از طریق PEMRA) با توجه به گزارش ما و برنامه های ما در NAB گفت:” سخنگوی.

“در دفاع از آن NAB در نوشتن گفت: آن است که یک قانون اساسی محافظت موسسه است که نمی تواند مورد انتقاد قرار گرفت. ناب نیز از طریق چندین معنی تلاش برای متقاعد کردن این گروه به گام به عقب برای جلوگیری از, داستان, در میان دیگر اقدامات به نفع آن در هزینه تمام حقیقت است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de