Mir Hossein-ur-Rahman گذاشته و به استراحت در کراچی


گروه جانگ رئیس ناشر و چاپگر Mir Hossein-ur-Rahman گذاشته شد و به استراحت روز چهارشنبه در کراچی توسط خانواده و عزیزان.

Mir Hossein-ur-Rahman پسر ارشد میر خلیل-ur-Rahman گذشت روز سه شنبه پس از مبارزه با سرطان ریه است. او تا به حال شده بستری در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان در کراچی.

تشییع جنازه و نماز برگزار شد در KDA طرح 1 امروز. نماز رهبری مفتی تقی عثمانی شد با حضور گروه کوچکی از مردم با توجه به شیوع کروناویروس.

پس از مراسم تشییع جنازه و نماز بر بدن گرفته شده توسط اعضای خانواده به جامعه قبرستان در PECHS برای کفن و دفن.

Editor-in-Chief جغرافیایی و گروه جانگ میر شکیل-ur-Rahman که تحت بازداشت غیر قانونی توسط NAB نیز وجود دارد برای یک روز به حضور برادر خود مىگيرد.

مرگ میر جاوید-ur-Rahman شد اسبق توسط مردم از تمام جنبه های زندگی.

Mir Hossein ur Rahman و میراث او

Mir Hossein-ur-Rahman تا به حال به ارث برده از پدرش میر خلیل-ur-Rahman دوقلو کیفیت بودن بی باک روزنامه نگار و کسی که بی وقفه به دنبال حقیقت است.

تحت رویایی رهبری گروه جانگ شد پیشرو رسانه های خانه در پاکستان عامل روزنامه ها و مجلات و کانال های تلویزیونی در سراسر کشور است.

این رابط تحت هدایت او آموخته به ایستادن برای حقیقت با وجود فشارهای شدید اقتصادی اعمال شده بر روی آن توسط چندین قدرتمند افراد بیش از چند دهه گذشته است.

او القا فرهنگ آزادی بیان و حک چند مهم میراث در قلب سازمان و رئیس از آنها ارزش خدمات به مردم است.

امروز راز موفقیت این گروه جانگ نهفته در حرفه ای از آن روزنامه نگاران و تحلیل گران و نویسندگان نظر که به دنبال در قدم به قدم از Mir Hossein-ur-Rahman به ترس صحبت می کنند حقیقت به قدرت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>