مینه سوتا که گفته Bragged در مورد شورش در رسانه های اجتماعی دستگیر شد آتش سوزی اتهامات

مینه سوتا که گفته bragged در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه در میان مردم در حال حاضر برای سوزاندن مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه دستگیر شده است و در آتش سوزی اتهامات متعدد در منابع گزارش شده است.

برایس Michael Williams, 26 دستگیر شد و به اتهام توطئه برای ارتکاب آتش سوزی پس از مقامات می گویند او دستگیر شد و در کنار ایستاده در نزدیکی ورودی سوم حوزه on May 28 برگزاری یک کوکتل مولوتف به دیگران سعی در آتش آن دوقلو شهرستانها گزارش شده است.

ویلیامز ساخته شده اولیه دادگاه ظاهر چهارشنبه. دستگیری او به شرح زیر است که از چندین نفر که دستگیر شده بودند برای کمک به استوک آتش که فرا گرفته مینیاپولیس پلیس حوزه همان هفته از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه.

محققان شناسایی ویلیامز در فیلم های نظارت از ایستگاه پلیس و از رسانه های اجتماعی پست. در فیلم ارسال شده به خود را Infinite حساب ویلیامز دیده می شد ایستاده در مقابل سوختن ایستگاه پوشیدن لباس مطابق است که از فیلم های نظارت او گفته دیده می شود. شکایت کیفری نیز آمده است که ویلیام صورت قابل مشاهده بود در فیلم دیگری که در آن او گفته دیده می شود ایستاده در نزدیکی حوزه دوقلو شهرستانها گزارش شده است.

Flames from a nearby fire illuminate protesters standing on a barricade in front of the Third Police Precinct on May 28, 2020 in Minneapolis, Minnesota, during a protest over the death of George Floyd.(Photo by KEREM YUCEL/AFP via Getty Images)

شعله های آتش از نزدیکی یک آتش روشن معترضان ایستاده بر روی یک مانع در مقابل سوم پلیس حوزه در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید.(عکس KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ)

ویلیامز همچنین گفت: Nate سی نشان می دهد که او شرکت در شورش در یک مصاحبه آنلاین. “من شرکت در شورش البته” ویلیامز گفت: Nate سی نشان می دهد. “من با مردم است.” او اضافه کرد که او “وجود دارد زمانی که آنها برای اولین بار سوزانده ایستگاه پلیس” و شورش توجیه بود به عنوان یک شکل از اعتراض در حالی که غارت نشده بود با توجه به CBS Minnesota وابسته است.

وقتی ویلیامز بود پرسید: اگر سوختن ساختمان است که بخشی از شورش او پاسخ “بله قطعا, که بخشی از شورش آن را کشتار جمعی — که چه شورش است, آن را کشتار جمعی.”

ویلیامز آخرین فرد دستگیر شده در رابطه با سوزاندن پلیس حوزه. دیلن شکسپیر رابینسون, 22 دستگیر شد روز شنبه در پارکینگ یک پیست اسکی در کلرادو و شارژ سهشنبه با کمک و معاونت در جرم آتش سوزی از حوزه مارس 28. (مرتبط: مرد دستگیر شده در کلرادو به اتهام روشنایی کوکتل مولوتف استفاده می شود به فروغ مینه سوتا پلیس حوزه)

براندن مایکل ولف23 ساله و تا به حال هم چندین مورد از ساختمان از جمله یک 9mm pistol, مجله و رادیو پلیس با توجه به مقامات و اخیرا دستگیر شده و به اتهام کمک و معاونت در جرم آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im