مینه سوتا فرماندار Tim Walz پشت پایین اجازه می دهد تا خدمات مذهبی به سر

دموکرات مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجازه خواهد داد که خدمات مذهبی به رزومه با محدودیت فرماندار روز شنبه اعلام کرد.

مینه سوتا فرماندار جدید به منظور اجازه می دهد تا برای عبادت به سر در 25% ظرفیت و اجتماعی فاصله “به ادامه و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در طول COVID-19 زمان صلح و اورژانس” محلی خروجی Kare11 گزارش شده است.

“من تا به حال بسیاری از معنی دار گفتگو با رهبران مذهبی در طول چند هفته گذشته” Walz در بیانیه ای گفت: با توجه به انتشار. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به نادیده گرفتن فرمانداران اگر آنها باز نمی شود و کلیساها)

“از شخصی و عمومی بهداشت چشم انداز تصمیم گیری در اطراف عبادتگاه بوده است یک چالش از زمان شروع این بیماری همه گیر” او اضافه شده است. “ما می دانیم گردهمایی های زیادی از مردم افزایش خطر گسترش COVID-19. ما همچنین می دانیم عبادت است یک بخش اساسی از بسیاری از Minnesotans زندگی از جمله مال من است.”

Walz قبلا اعلام کرده بود که رستوران ها و برخی از کسب و کارهای کوچک اجازه داده می شود برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت در ژوئن 1, اما این دستور نمی توانیم همان آرامش محدودیت برای کلیساها و به جای محدود کلیسا در خدمت به 10 نفر.

مینه سوتا کاتولیک و کلیساهای لوتری در پاسخ به Walz منظور در روز شنبه نامه ای که در آن اسقف اعظم از سنت پل و مینیاپولیس, کشیش برنارد A. Hebda گفت Walz که توده ها در مینه سوتا, خواهد, رزومه, مارس 26.

“این نگرانی ما این است که ما هنوز هم بدون یک نقشه راه روشنی متریک و یا جدول زمانی قطعی از دولت خود را در مورد مرحله به مرحله re-opening” در این نامه گفته Walz. “فرمان اجرایی 20-56 علاوه بر این به نظر می رسد به دست گرفته اند و یک گام به عقب تحمیل منع صریح و روشن بر ایمان مبتنی بر اجتماعات که هیچ کدام تا به حال وجود داشته است.”

“تمایل خود را در همان زمان اجازه می دهد تا یک جلو را کلیک کنید’ برای دیگر بخش ها و فعالیت های خود را در شماره گیری –که بسیاری از آنها را نمی توان به عنوان اساسی به عنوان زندگی از ایمان دهید ما را در نظر بگیرید لازم است به جلو حرکت کند. ما قطعا باقی مانده آماده به کار با دولت خود را به عنوان وقایع آشکار و شرایط را تغییر دهید.”

Hebda در پاسخ به Walz شنبه اطلاعیه در همان روز گفت که او و اسقف از مینه سوتا ” خدا را شکر که ما را به گفتگو با دولت و مقامات بهداشتی دولت باید به ما کمک کرد برای تقویت برنامه ما برای حرکت رو به جلو است.”

“فرماندار Walz و اسقف از مینه سوتا به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک — را قادر می سازد مردم را از ایمان به بازگشت با خیال راحت به تمرین کامل خود ایمان” Hebda اضافه شده است.

فرماندار تصمیم به اجازه عبادت به سر در 25% ظرفیت نیز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فرمانداران جمعه برای باز کردن در خانه از عبادت “در حال حاضر” هشدار او باطل خواهد شد فرمانداران’ سفارشات اگر آنها اجازه نمی دهد که آمریکایی ها برای حضور در مراسم مذهبی.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برای این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران. در آمریکا ما باید بیشتر نماز و نه کمتر.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de