Minnesota شهرستان می خواهد به حذف ‘رئیس’ از عناوین شغلی می گوید: این یک Microaggression در برابر سرخپوستان آمریکایی

مینه سوتا شهردار است فشار اعضای شورای شهر به حذف “رئیس” از عناوین شغلی با استناد به چگونه آن را باعث به حاشیه راندن سرخپوستان آمریکایی.

شورای شهر در حال برنامه ریزی برای رای جمعه در مورد اینکه آیا به عنوان رئیس اداری افسر و رئیس امور مالی باید تغییر را به شهر مدیر و مدیر امور مالی به ترتیب با توجه به استار تریبیون.

چنین تغییراتی باید رخ می دهد “به طوری که ما بیشتر شامل رهبری و کمتر زبانی که ریشه در آزار و توهین عمدی به حاشیه رانده,” دلوت شهردار امیلی لارسون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. (مرتبط: عمو بن را با نام تجاری اعلام کرد قصد دارد به تکامل ‘ پس از عمه Jemima حذف)

لارسون گزارش نیز با توجه به همین تغییر برای این شهر پلیس و آتش روسای هر چند نگرانی وجود دارد با توجه به استفاده گسترده از این عنوان در میان مقامات امنیت عمومی در سراسر کشور است. علاوه بر این او است دفاع gender-neutral زبان برای سمت شهردار در میان شهرستان حقوقی بنیاد.

عنوان رئیس “ممکن است مردم بر اساس نژاد و یا فرهنگ” و آن است که یک “نژادی لقب” و “microaggression,” آلیشیا Kozlowski, Duluth, جامعه روابط افسر گفت استار تریبیون.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im