وزارت راه آهن اعلام کرد بخشی از سرگیری خدمات از مارس 10

AFP/فایل

وزارت راه آهن گفت: این امر رزومه جزئی از عملیات ممکن است 10 که معلق شده بود پیش از آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با توجه به اطلاع رسانی از طریق وزارت کشور در اولین فاز 15 قطار را به کار گیرند در سراسر کشور است.

در خط با اجتماعی فاصله راهنمای مسافران مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن بلیط خود را آماده و آنها را نشان می دهد به هادی برای اطمینان از هیچ تماس فیزیکی بین آنها و آموزش کارکنان.

اطلاع رسانی گفت که 50 درصد از رزرو را باید آنلاین ساخته شده است. خیبر ایمیل عوام بیان Tezgam اسلام آباد بیان و چند نفر دیگر از سر گرفته خواهد خدمات.

قبلا وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد گفته بود این مستند در کشور منجر شده بود به پاکستان راه آهن تحمیل بیش از Rs1billion در زیان هر هفته.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در لاهور راه آهن گفت: “ما موظف به تصمیم دولت اما اگر این مستند بیش از ما اجرا خواهد شد 20 قطار به عنوان آنها مورد نیاز است.”

او افزود که راه آهن شروع خواهد شد خود را خدمات حمل و نقل با نخست وزیر اجازه از 15.

“در دو روز گذشته قبل از اینکه این مستند بیش از 165,00 مسافران سفر در قطار” او اشاره کرد.

وزیر فدرال داشته باشید که بازنشستگان و کارکنان راه آهن نباید نگران است که آنها تا به حال داده از نزدیک به 1,670 coolies که فرستاده شده بود به Ehsaas برنامه برای درآمد پشتیبانی می کند.

“هیچ کارمند راه آهن پاکستان است قرارداد این ویروس و این وضعیت در کشور بهتر است که در مقایسه با برخی کشورهای دیگر است. وضعیت را روشن تر شده در مارس 14; اگر نه, ما نمی خواهد سر قطار عملیات در کشور,” او اضافه شده است.

بیش از 21,838 تایید موارد این ویروس ثبت شده است که تا کنون در کشور همراه با 505 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im