‘بی فکر و مخرب اقدامات’: تاکر سوال که چرا رهبران را انتخاب مدل چینی’ به صورت ویروس در پاسخ

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به نام برخی از شدید تر مراحل مقامات ایالات متحده گرفته اند برای مبارزه با گسترش کروناویروس “بی فکر و مخرب است.”

بحث در مورد این واقعیت است که ایالات متحده را انتخاب کنید “مدل چینی” در coronavirus پاسخ به جای سوئد در شب جمعه را “Tucker Carlson امشب” کارلسون تاسف است که آن را “خوب بوده است اگر مقامات آموخته بود خیلی بیشتر” در مورد ویروس قبل از “آنها در زمان چنین مراحل شدید.”

تماشا کنید:

“آنها می تواند انتخاب شده کرون مدل از هدفمند محدودیت های داوطلبانه همراه با فاصله و یا آنها می تواند انتخاب شده مدل چینی – کل مستندات داخلی و محدودیت های مسافرتی مجازات برای کسانی که خارج از خط” کارلسون اشاره کرد. “رهبران ما را در انتخاب مدل چینی.”

فاکس نیوز میزبان اشاره کرد که اقدامات باید تبدیل به “محدود” با “گذشت هر روز.”

“درخواست که مردم ماندن در خانه را تبدیل به سفارشات است که مردم ماندن در خانه” او گفت:. “مردم در حال جریمه و بازداشت برای رانندگی به تنهایی برای گرفتن بازی در پارک برای paddleboarding در اقیانوس است. چگونه اقدامات مانند که نگه داشتن ما امن است ؟ جواب کوتاه این است که ما هیچ ایده که آنها در حال نگه داشتن ما امن است. در واقع همانطور که اشاره شد ما هنوز هم نمی دانم که بیشتر از هر چیزی, اما ما قطعا نه تشویق به درخواست بیش از حد بسیاری از سوالات در مورد آن.”

The Daily Caller, co-founder بازی یک کلیپ از دکتر Anthony Fauci گفت: آمریکایی ها ممکن است نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از “گواهی ایمنی است.”

“مقالات خود را لطفا” کارلسون مسخره. “تصور کنید در یک کشور که در آن مهاجران غیر قانونی کار می کنند, درایو, دریافت رفاه و رای همه بدون یک سند معتبر. در ضمن بیش از 300 میلیون حقوقی شهروندان باید تولید, دولت, مقاله برای تولید مناسب خود را برای رفتن به خارج.”

و اشاره کرد که خدمات عید پاک “ممنوع شده است در بسیاری از مکان ها” کارلسون گفت: “مقامات اجازه خواهد داد که شهروندان برای رفتن به سوپر مارکت و نه به عمل مسیحیت ، چینی جمعیت می دانیم که بیش از حد.”

فاکس نیوز میزبان توجه خود را تبدیل به میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که “دستور داد چند فروشگاه که هنوز هم باز به حصار کردن مناطق که ارائه مبلمان, رنگ, صفحه اصلی بهبود (persian) کالا.” (مرتبط: “ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور’: Tucker Carlson, می گوید دکتر Fauci مشاوره می تواند منجر به خودکشی ملی’)

“فرماندار Whitmer نظر این موارد غیر ضروری’ بنابراین او را منع فروش خود را,” او گفت: قبل از اینکه سوال خود استدلال است. “آیا بسته کردن بیشتر بخش از فروشگاه افزایش تراکم در این مناطق است که باقی می ماند باز است ؟ که در آن دقیقا همان علمی است که نشان می دهد این کار می کند ؟ البته وجود ندارد. آنها احساس مانند آن را انجام می دهند به طوری که آنها در حال انجام آن است.”

“سیاستمداران درک در پایان که تنها خطر برای آنها در خویشتن داری” او به این نتیجه رسیدند. “استبدادی نفس بیش از حد است که تقریبا هرگز ، زمانی که کروناویروس در نهایت از این کشور رهبران ما می خواهید می شود قادر به می گویند که آنها آن را در زمان به طور جدی. اما وجود دارد هیچ چیز جدی در مورد واکنش های مثل این. این بی فکر و مخرب اقدامات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de