مایلی سایرس, سرد, بازی و بیشتر خواهد شد در iHeartRadio Music Festival با وجود همه گیر

مایلی سایرس, سرد بازی BTS و بیشتر خواهد شد ستاره سالانه iHeart Radio Music Festival در ماه سپتامبر با طرفداران قادر به لذت بردن از آن همه تقریبا در طول بیماری همه گیر.

2020 نسخه از دو شب کنسرت اتفاق خواهد افتاد در این سال با طرفداران قادر به گرفتن تمام سرگرمی های مورد علاقه خود را اجرا توسط جریان CW برنامه در cwtv.com و یا از طریق iHeart Radio stations با توجه به تنوع در یک قطعه منتشر شده سه شنبه. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

Ryan Seacrest تنظیم شده است به میزبان 10th anniversary نشان می دهد که ضبط می شود از مراحل در نشویل و لس آنجلس. (مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

“از آنجا که بسیاری از اعمال live in L. A. یا Nashville ما در بر داشت یک راه که آنها می توانند رانندگی به محل” جان سایکس رئیس جمهور از سرگرمی های شرکت برای iHeartMedia, با خروجی.

برخی از گام های دیگر این شرکت را به مطمئن شوید که به رعایت فاصله اجتماعی دستورالعمل در طول coronavirus شیوع شامل چیزهایی مانند محدود کردن گروه tappings به گروه و تایید خدمه تنها و بعد از هر عملکرد کل مرحله خواهد شد پاک کردن اجازه می دهد تا برای یکی دیگر از هنرمند به انجام روز بعد.

و حتی اگر اجرا نمی خواهد که مخاطبان زنده Sykes توضیح داد که آنها “قرار داده خواهد شد یک زوم مجموعه از طرفداران در آن وجود دارد بنابراین هنرمندان می توانید نگاه کنید و ببینید اما آنها واقعا نمی وجود دارد.” لیست کسانی که مجموعه را به انجام در اینجا دیده می شود.

“و ما باید یک تیم تولید در خارج از مرکز از راه دور در پارکینگ و هنرمندان را به محل خود را برای تمام روز,” او اضافه شده است. “آنها قادر خواهید بود برای تمرین پلاگین و بازی زندگی می کنند ما باید اثرات ویدئو و صدا.”

Sykes ادامه داد: در حالی که به اشتراک گذاری آنها را از انواع “مجازی ایده های بیش از حد که در آن طرفداران خواهد بود قادر به انجام با یکی از هنرمندان روی صحنه. بنابراین ما با استفاده از این چالش ها به دوباره نویسی و آمد تا با خلاق چیزهایی که شاید هرگز قبل از انجام شده است.”

شنوندگان می گرفتن 2020 iHeart Radio Music Festival در سپتامبر 18 و 19 در iHeart Radio stations و جریان در CWTV.com. هفته بعد بهترین اجراهای هوا خواهد CW در سپتامبر. 27 و 28 هر خروجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>