مایک تایسون بازگشت به حلقه در 8 دور نمایشگاه در برابر روی جونز جونیور

بوکس افسانه ای مایک تایسون و روی جونز جونیور در حال گرفتن با هم به صورت ویژه 8-دور نمایشگاه است.

مبارزه برگزار خواهد شد سپتامبر. 12 با توجه به مقاله منتشر شده در پنج شنبه توسط یاهو! ورزشی.

مدیر اجرایی ایالتی کالیفرنیا ورزشی کمیسیون اندی پرورش تایید به یاهو! ورزشی که تایسون تا به حال نگه دارید تا تاریخ.

“این یک وضعیت جایی که آنها در حال رفتن وجود دارد سعی کنید به هر یک از دیگر سران خاموش” پرورش گفت: خروجی. “آنها در حال رفتن به در آن وجود دارد در حال حرکت در اطراف حلقه و اجازه دادن به طرفداران این افسانه است.” (مرتبط: مایک تایسون Teases بازگشت به بوکس با آموزش تصویری)

فاستر ملاقات با جونز و تایسون از طریق زوم به بحث در مورد این نمایشگاه است. پرورش ادعا بوکسورهای نمی خواهد با پوشیدن روسری را در بزرگتر ،

تایسون نشده جنگیدند و از سال 2005 در حالی که جونز نشده جنگیدند پس از سال 2018 است.

تایسون به تازگی صحبت از برگشت به بازی در طی مصاحبه ای با T. I. منتشر شده 23 آوریل.

“من می خواهم برای رفتن به سالن ورزش و در شکل قادر به جعبه سه یا چهار دور نمایشگاه برای برخی از موسسات خیریه و مسائل” تایسون گفت: در آن زمان. “برخی از خیریه نمایشگاه ایجاد برخی از پول کمک به برخی از افراد بی خانمان و مواد مخدر تحت تاثیر مادر-f**kers مثل من.”

مردم عشق به دیدن افسانه عقب بر گردیم در این بازی و چیز خود را. به علاوه وجود ندارد یک زمان بهتر برای این نسبت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که مردم به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری برای انجام این کار علاوه بر تماشای تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>