مایک Pompeo می گوید وجود دارد ‘شواهد زیادی که Coronavirus آمد از ووهان آزمایشگاه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز یکشنبه گفت که “شواهد زیادی” پشتوانه این نظریه که رمان coronavirus نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی.

“شواهد زیادی وجود دارد که در این جاست که این آغاز شد” Pompeo گفت: در ABC “این هفته است.”

“ما گفت: از آغاز این ویروس سرچشمه در ووهان چین. ما زمان زیادی از غم و اندوه برای آن از ابتدا. اما من فکر می کنم تمام جهان هم اکنون می توانید ببینید.”

“به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها را به یک تاریخ در حال اجرا زیر استاندارد آزمایشگاه” Pompeo اضافه شده است. این نیست اولین بار است که ما باید به حال جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه.”

Pompeo به احتمال زیاد اشاره به این واقعیت است که آمريکا به بیرون درز حداقل دو بار از پکن موسسه ویروس شناسی در سال 2004.

وزیر امور خارجه اضافه کرد که چین “انجام داد که همه از آن می تواند به مطمئن شوید که جهان نمی توانند در یک مد به موقع” در مورد شیوع کروناویروس در شروع آن.

“ما دیده ایم این واقعیت است که آنها لگد روزنامه نگاران ما شاهد این واقعیت است که کسانی که در تلاش بودند به گزارش این — پزشکی حرفه ای — داخل چین شد سکوت” Pompeo گفت. “تمام چیزهایی که رژیمهای انجام دهد.”

“این راه احزاب کمونیست در عمل” او اضافه شده است. “این است که کلاسیک کمونیستی دروغ تلاش است.”

Pompeo نظرات آمده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او دیده می شود که شواهد قویا نشان می دهد coronavirus آمد از یک ووهان آزمایشگاه. (مربوط: ما جامعه ایران را تایید می کند آن را بررسی اینکه آیا Coronavirus تصادفا به بیرون درز از ووهان آزمایشگاه)

اکثریت 17 سازمان های جامعه اطلاعاتی ایالات متحده بر این باورند coronavirus به طور تصادفی به بیرون درز از یک آزمایشگاه در ووهان ارشد هوش رسمی گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در روز شنبه.

دفتر مدیر اطلاعات ملی با صدور بیانیه ای روز شنبه تایید آن است که “با دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش” برای تعیین اینکه آیا شیوع کروناویروس نشات گرفته از طریق طبیعی انسان در تماس با حیوانات آلوده و یا از طریق یک حادثه آزمایشگاهی در ووهان.

این ODNI روشن ساخته و در آن بیانیه ای که آن را موافق با گسترده اجماع علمی است که coronavirus “بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” یک ضربه به تئوری توطئه است که این ویروس می تواند یک چینی-تولید bioweapon.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de