Oklahoma State football مربی مایک Gundy تا به حال برخی از کلمات انتقادی برای خود پس از پوشیدن یک امریکا شبکه خبر (OAN) پیراهن.

Gundy خرد شده بود توسط رسانه ها و بازیکنان خود را پس از یک عکس ظاهر از او با پوشیدن یک OAN پیراهن و Heisman نامزد Chuba هوبارد تهدید به تحریم این تیم است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“من یک dumbass. من قرار پیراهن نمی دانستند به اندازه کافی در مورد پیراهن” Gundy گفت: در توییتر خود تصویری منتشر شد پنج شنبه توسط ESPN College Football.

شما می توانید خود را کامل نظرات زیر.

برای ثبت این است که در حال حاضر سومین تصویری که در آن Gundy تا به حال به آدرس پوشیدن یک پیراهن از یک محافظه کار وب سایت خبری.

او در حال حاضر به نظر می رسد در یک ویدیو با هوبارد و منتشر قبلی عذرخواهی تصویری!

را شفاف و روشن مواضع Gundy با اشاره به به نظر می رسد از نظرات در مورد سیاه و سفید زندگی می کند که از سال پیش ساخته شده توسط میزبان لیز ویلر که در توییتر.

او ادعا کرده است در این ویدئو ویرایش و خارج از چهار چوب.

من صادقانه نمی تواند باور کند که این در حال حاضر که در آن ما در امریکا است. Gundy تا به حال به انتشار سه فیلم پس از پوشیدن یک پیراهن از OAN!

به عنوان من گفت: قبل از OAN است نه حاشیه ای از عناصر وب سایت. این یک محافظه کار خروجی اخبار با زیر قابل توجهی و در عین حال Gundy شده و مورد آزار واقع شدند را به تسلیم.

این انصراف از فرهنگ مزخرف نیاز به رسیدن به یک پایان سریع به دلیل آن را وحشتناک برای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو