کارگران مهاجر در زمان تاج: بیکاری بی خانمان و مایل به رفتن به خانه بازگشت

توسط PTI

دهلی نو: برخی در حال پیدا کردن خود را در روستاها در بیهار مسدود کردن ورود خود را; چند تا به حال به درختان خود را به طور موقت خانه در غرب بنگال; صدها نفر سمت چپ امداد اردوگاه ها و آمار جاده ها در کرالا در اعتراض.

و هزاران نفر از کارگران مهاجر هنوز در راه رفتن در بزرگراه ها و خطوط راه آهن و حتی در خطر ابتلا به قرنطینه.

این COVID-19 همه گیر باعث یک بحران جدید در هند — از خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر شمعی نقاط مختلف کشور از جمله سرمایه های ملی.

هزاران نفر روزانه شرط و دیگران داشتن ارائه شده است بیکاری و بی خانمان با توجه به سراسر کشور مستند به بررسی گسترش مرگبار coronavirus به نظر می رسد مصمم به رسیدن به خانه خود را در شهرها و روستاها.

یک کارگر مهاجر در اثر حمله قلبی پس از سفری طولانی از سرمایه های ملی در راه به زادگاه خود در مادها پرادش در حالی که تعداد زیادی از آنها نگران بودند که آنها را از گرسنگی می میرند خیلی قبل از هر گونه بیماری است.

نگران این حرکت در مقیاس بزرگ از مردم تحریک خطر عفونت جمعی دولت مرکزی دستور داد آب بندی از تمام دولت های ایالتی و منطقه مرز و گفت: با متخلفان صورت 14 روز در قرنطینه اجباری.

دولت نیز در اعتراض به این کارگران مهاجر به ماندن قرار داده و اعلام کرد اقدامات ویژه برای ارائه مواد غذایی و دیگر امکانات به آنها در حالی که چند چیده ویژه اتوبوس به کشتی آنها را به مکان های مادری خود.

در کرالا صدها ضربه خیابان ها در روز یکشنبه خواستار حمل و نقل برای سفر به مکان های مادری خود.

دولت مستقر نیروهای پلیس و فرستاده اداری افسران برای ساکت مهیج کارگران مهاجر که به نام مهمان کارگران در دولت و موفق به ارسال آنها را به اردوگاه های خود را.

آنها وعده داده شده بود تمام امکانات را برای یک اقامت راحت در این دولت در طول این مستند دوره اما تقاضا برای سفر امکانات رد شد.

این هاریانا دولت در بخشی از آن گفت: آن را فراهم کرده است بیش از 800 sanitised دولت جاده اتوبوس به, Uttar Pradesh به کشتی کارگران مهاجر سرگردان در دهلی نو-Ghaziabad مرز به روستاهای خود.

عصر روز شنبه هرج و مرج و سردرگمی و رم-مانند وضعیت غالب در دهلی نو-Ghaziabad مرز به عنوان صدها نفر از کارگران مهاجر مبارزه در میان خود به دریافت کرسی در تعداد محدودی از اتوبوس به, Uttar Pradesh دولت عمل به کشتی آنها را به کرانههای.

صدها نفر از کارگران مهاجر از Delhi Haryana و حتی پنجاب رسیده آناند Vihar, غازیپو و Ghaziabad را لعل کوان منطقه پس از گرفتن دشوار treks بسیاری کیلومتر با پای پیاده به اتوبوس به مربوطه بومی مکان های دهلی نو و همچنین شهرکهای صنعتی در کشورهای همسایه از هاریانا و پنجاب استخدام هزاران نفر از کارگران از ایالات مانند اوتار پرادش بیهار و بنگال.

“ما از گرسنگی می میرند قبل از هر بیماری اگر ما ماندن در اینجا. هیچ کس حتی به مراقبت از ما هولوکاست” گفت: Savitri است که با پای پیاده به خانه او در اوتار پرادش را قنوج منطقه.

Savitri (30) که زندگی در یک حلبی آباد در Rajouri منطقه باغ تا به حال هیچ گزینه ای جز انجام آن دشوار بازحمت حرکت کردن در سراسر کشور به عنوان مستند با توجه به COVID-19 pandemic چپ او بیکاری و با معنی به ترتیب غذا برای او دو فرزند کوچک.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد خطر برخی از ویروس است که می تواند کشتن همه ما است. من نمی فهمم این همه. به عنوان یک مادر, من دردناک, وقتی که من نمی تواند خوراک فرزندان من است. هیچ کس وجود دارد برای کمک به. همه به همان اندازه نگران جان خود را از” Savitri گفت PTI به عنوان او راه می رفت همراه ماتورا بزرگراه جاده حمل وسایل خود را بر سر او.

برخی از شرکت ها نیز جلو آمد و با کمک DLF بنیاد اعلام آن به ارائه وعده های غذایی برای نزدیک به 25000 کارگران مهاجر در دهلی نو و Noida در هماهنگی با دولت های منطقه و دیگر مقامات ،

برخی از سازمان های غیر دولتی و افراد نیز تن به تن با مواد غذایی و سایر ملزومات برای کارگران مهاجر در حالی که دهلی نو سیک Gurdwara مدیریت کمیته گفت این است که به ارائه رایگان مواد غذایی به حدود 50000 نفر در سرمایه های ملی روزانه میان مستند.

آن را به دادگاه تجدید نظر به هر کس به اهدای اقلام مواد غذایی و پول نقد برای کمک به آن را به خوراک بیشتر کارگران مهاجر و روزانه شرط.

از سوی دیگر بسیاری از کارگران مهاجر در بر داشت پس از پیاده روی صدها کیلومتر برای رسیدن به روستاهای خود در بیهار و اوتار پرادش که آنها استقبال نشده وجود دارد و گزارش شده به پلیس که به نوبه خود دست آنها را به مقامات پزشکی برای آزمایش و پس از آن اقدامات است.

در Balarampur روستا در غرب بنگال را Purulia منطقه روستاییان خواست یک گروه از کارگران بازگشت به خانه از چنای به درختان خود را صفحه اصلی خود دوره قرنطینه.

اما به عنوان رسانه های اجتماعی رو مملو از عکس های خود را و فیلم ها و دولت های محلی در پا و تغییر آنها را به یک مرکز قرنطینه.

در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اطمینان داد که دولت او خواهد شد مراقبت از همه کارگران مهاجر و ارائه آنها را به نیازهای اساسی مانند غذا و آب است.

تعداد زیادی از آنها شده اند راهپیمایی با پای پیاده در حالی که برخی از تلاش برای ایجاد راه خود را از دولت در محصولات کامیون و tempos اما گرفتار شده بودند در طی پلیس چک کردن.

BJP ملی, دبیر کل (سازمان) B L Santhosh شاهد فساد در مقیاس بزرگ خروج از کارگران مهاجر در سرمایه های ملی.

در یک سری از توییت Santhosh تعجب که چرا هیچ مشابه وجود دارد خروج در بنگلور است که فقط 36 متر دور از تامیل نادو مرز و آندرا پرادش, مرز, Tamil Nadu.

کنگره رهبر راهول گاندی نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی گفت: ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر در حال انجام سفر دشوار خود را برای رسیدن به خانه متحده در نتیجه افزایش خطر آلوده کردن پدر و مادر خود و جمعيت سالمندان در روستاها.

“این خواهد شد در نتیجه فاجعه بار از دست دادن زندگی” او اشاره کرد.

کنگره دولت در پنجاب خواسته صنایع و موسسات تجاری به خاتمه کارکنان و یا کسر دستمزد خود را در حالی که مشابه درخواست های ساخته شده توسط AAP دولت در دهلی نو و بی جی پی به رهبری, Uttar Pradesh, دولت, در میان دیگران.

در جامو و کشمیر نیز مدیر کل پلیس Dilbag سینگ گفت: همه کسانی که از خارج جامو و کشمیر در حال قرنطینه” او گفت:.

سینگ افزود که پلیس نیز ارائه سهمیه به کارگران مهاجر که ارائه شده است بیکاری با توجه به مستند.

اگر دهلی نو و, Uttar Pradesh, دولت باید مرتب اتوبوس به کشتی در آن رشته, بسیاری از را انتخاب کرده اند به راه رفتن.

چند اتوبوس بودند که مرتب کهنه شد با بسیاری از مردم نشسته در بالای آنها را بیش از حد.

این پاچه کارگران عجله دارند به مکان های مادری خود حتی فکر پناهگاه در حال راه اندازی آنها را در سرمایه های ملی برای جلوگیری از خروج دسته جمعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>