مهاجر کارگر ارائه می شود کودک در حال حرکت کامیون در نیمه شب در چتیسگر

بیان اخبار سرویس

ریپور: یک کارگر مهاجر در بازگشت از, Madhya Pradesh, تحویل یک نوزاد دختر در یک کامیون در حال حرکت در نیمه شب در حالی که در راه خود را به خانه در بیلسپور منطقه در چتیسگر.

ساکن Silpahri روستای Sawan پاتل مشغول به کار بود به عنوان یک ساخت و ساز کارگر در ہوشنگاباد منطقه MP شد و در راه بازگشت به خانه همراه با دیگر مهاجران در یک کامیون.

هنگامی که وسیله نقلیه رسیده Bodla کوردها در منطقه از, Chhattisgarh, او شروع به درد زایمان بود اما مردد برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است.

علاوه بر این او وجود دارد Pramila تنها در این گروه است. “هنگامی که درد زایمان شد شدید و غیر قابل تحمل من خواست همراه با کاری که من نمی دانم برای کمک”, Sawan بود که سفر با شوهرش و پسر گفت.

Sawan تحویل یک نوزاد سالم با حمایت از زن است که نادان از کار مدیریت درد و زایمان. اما Pramila انجام شده نقش کمتر از یک ماما در تلاش لحظه. پس آن را در اواخر شب با کمک ممکن است از هر نقطه, هر دو این زنان نشان شجاعت و مهاجر زن کارگر به هنگام تولد به یک کودک است.

پس از زایمان مادر و نوزاد بودند کاهش یافته است در Bodla در کوردها گرفته و به یک جامعه محلی و مرکز بهداشت. پزشک و کارکنان وجود دارد آنها را آزمایش coronavirus. پس از گزارش های منفی او بستری در بیمارستان برای درمان بیشتر. هر دو مادر و نوزاد در حال انجام خوب یک پزشک حضور او گفت:. یک سازمان به نام “کمک به دست” اهدا کرده است آب و غذا و لباس برای زن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de