بهانه: تا ترس واقعی می آید که دولت می بیند تازه افزایش عفونت کرونا

بیان اخبار سرویس

لکنو: اوتار پرادش شاهد یک جهش ناگهانی در تعدادی از coronavirus-افراد آلوده با موارد جدید ایستاده بالای 200 تا دو روز گذشته – 203 روز شنبه و 208 روز یکشنبه.

تازه افزایش تعداد COIVD-19 موارد می آید پس از مهاجرت غیرقانونی به دولت است که تا کنون دریافت 16.5 لاخ کارگران پس از آوریل 1. از کسانی که در اطراف 7 لاخ کارگران باید دوباره توسط Shramik قطار ویژه پس ممکن است 4.

طبق منابع از کسانی که به دولت بازگشت بیش از 400 مهاجر شده اند تجلی علائم Covid-19. دولت مقامات بهداشتی ادعا کرد که تمام مهاجران در حال آزمایش هستند و بر این اساس با ارسال به مراکز قرنطینه. طبق برآورد دولت در بخش بهداشت و درمان با کمک باکتریهای گرم nigrani samitis و نگر nigrani samitis و Aganbadi کارگران تا کنون تست شده بیش از 3.50 لاخ کارگران است.

توضیح این روش به صفحه نمایش مهاجران, اصلی, وزیر, بهداشت, Amit موهان پراساد گفت که این مهاجران بودند گرفته شده به خانههای امن که در آن آنها تحت حرارتی غربالگری. مقامات و سپس انجام تست سریع و ارسال نمونه های خود را برای تست. اگر یک مورد پیدا مثبت در استخر, همه اعضای گروه آزمایش به صورت جداگانه.

این کارگران که نمی نمایش هر یک از علائم و سپس فرستاده شده به خانه قرنطینه به مدت 21 روز. ایجاد کرد و mohalla کمیته ها وظیفه نظارت بر آن دسته از کارگران و تضمین این که آنها تکمیل دوره قرنطینه زیر پروتکل.

در ضمن, Uttar Pradesh گزارش 208 تازه موارد Covid-19 و پنج دولت شمارش به 4,464 Dr Vikasendu Agrawal مشترک مدیر/دولت نظارت افسر یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP) در بیانیه ای گفت.

این یکی از بالاترین تعداد Covid-19 موارد گزارش شده در یک روز در دولت است. 208 تازه موارد گزارش شده در یکشنبه, بالاترین 17 گزارش شده از Pratapgarh, 11 از هاپور, 10 هر یک از گوتام Buddh نگر و لخیمپور خیری 9 از Ghaziabad, 8 هر یک از مرتا لاکنو رامپور (اوتار پرادش), سیددهرتهنگر, باهری, غازیپو, سیتپور و پیلیبهیت.

دولت همچنین از ثبت هشت مرگ و میر بیشتر ناشی از Covid-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن تلفات به 112. از هشت مرگ و میر گزارش روز یکشنبه پنج نفر گزارش شده از علیگر دو در کانپور در یکی در مرتا.

تعداد Covid-19 بيماران ترخيص شده در دولت در حال حاضر در 2,636 در حالی که تعداد فعال موارد در دولت 1,716.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im