میشیگان رئیس جمهور علامت Schlissel می گوید: Wolverines نمی خواهد فوتبال بازی اگر پردیس نیست باز

دانشگاه میشیگان رئیس جمهور علامت Schlissel اجازه نخواهد داد دو و میدانی را به اتفاق می افتد اگر دانشگاه باز نمی در پاییز.

یکی از بزرگترین مسائل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس چیزی است که اتفاق خواهد افتاد با آینده فوتبال فصل است. برخی از مدارس در حال حاضر آماده را به ورزشکاران بازگشت اما میشیگان نیست یکی از آنها است. در واقع آنها را نمی توان در حال بازی فوتبال در همه اگر دانشگاه و نیست باز در پاییز. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

با توجه به MLive.com, Schlissel گفته وال استریت ژورنال “اگر وجود ندارد در دانشگاه, راهنما و سپس وجود خواهد داشت دو و میدانی بین دانشکده حداقل برای میشیگان.”

او همچنین گفت که او “برخی از درجه ای از شک و تردید که آیا وجود خواهد داشت و دانشگاهی دو و میدانی (در هر نقطه) حداقل در پاییز.”

اگر میشیگان می خواهد به نشستن فصل به جای تطبیق با پس ما فقط باید به آنها اجازه دهید. ما نمی توانیم اتلاف وقت نگرانی در مورد تیم که نمی خواهد در اطراف قرار می گیرند.

شخصا لغو فصل فوتبال به این دلیل که دانشگاه نیست باز فقط یک پوچ موضع را داشته است. این واقعا احمقانه است.

شاید آنها فکر می کنم آنها نمی تواند خجالت ایالتی اوهایو دوباره اگر Wolverines فقط حاضر به بازی فصل!

میشیگان کیسه کل فصل نیز یک افزایش بزرگ برای من Badgers. Wolverines تنها یکی از دو واقعا بازی سختی در برنامه.

اگر آنها را بیرون بکشید و سپس ویسکانسین به احتمال زیاد به پر کردن جای خالی با یک قابل ملاحظه ای بدتر تیم. شما نمی خواهد از من شکایت در مورد نداشتن برای رفتن به آن آربور.

راستش بوستر باید به فکر کشیدن یک کودتا علیه Schlissel اگر او حفظ این موضع منجر به فصل.

زمانی که مردم می توانند کلاس های آنلاین و سپس اجازه دهید بازیکنان کت و شلوار. من نیاز به شادی در زندگی من هیچ چیز باعث می شود من خنده سخت تر از جیم ما نتوانستند انتظارات را برآورده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net