میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer گسترش مستند تا ژوئن 12

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer جمعه تحت فشار قرار دادند او دولت مستند طراحی شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس تا ژوئن 12, نگه داشتن بیشترین امکانات عمومی بسته شده است.

اگر چه او اذعان کرد عفونت و مرگ و میر ناشی از این بیماری هستند و در تعداد کمتری از در اوج این بیماری همه گیر Whitmer هشدار داد “ما نه از جنگل است.”

FILE PHOTO: Michigan Governor Gretchen Whitmer addresses the media about the flooding along the Tittabawassee River, after several dams breached, in downtown Midland, Michigan, U.S., May 20, 2020. REUTERS/Rebecca Cook

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer آدرس های رسانه ها در مورد جاری شدن سیل در طول Tittabawassee رودخانه پس از چند سد شکسته در مرکز شهر میدلند, میشیگان, ایالات متحده, مارس 20 سال 2020 است. رویترز/ربکا طبخ

“اگر ما در حال رفتن به پایین تر احتمال موج دوم و در ادامه به محافظت از همسایگان ما و عزیزان از گسترش این ویروس, ما باید همچنان به انجام بخشی از ما با ماندن امن در خانه” او در بیانیه ای گفت:, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت. (مرتبط: دکتر سیگل بگویید تاکر: مستند تولید بیشتر مرگ و میر ناشی از ناامیدی ” از Coronavirus)

Whitmer که ممنوع فروش شلنگ باغ و دانه های گیاهی در اولیه او مستند است که هنوز هم منع تجمع بیش از 10 نفر و دستور داده است تا با پوشیدن ماسک های صورت که در داخل ناحیه تناسلی ، مو سالن آرایشگاه, سالن های تئاتر قمار و ورزشگاه هنوز هم می تواند باز نمی شود در حالی که بارها و رستوران ها تنها بخشی از باز کردن در دو دولت مناطق.

اما از نظر تقسیم بر اینکه شدید اجتماعی فاصله و ماندن در خانه قانون است که در واقع کمک به مبارزه با کروناویروس. گزارش این هفته از بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان یافت که COVID-19 عفونت نرخ کاهش در کشورهای که خود را برداشته مستند اقدامات است.

Protesters with long guns shelter from the heavy rain during a protest against Governor Gretchen Whitmer's extended stay-at-home orders intended to slow the spread of the coronavirus disease (COVID-19) at the Capitol building in Lansing, Michigan, U.S. May 14, 2020. REUTERS/Seth Herald

معترضان با اسلحه پناه از باران های سنگین در طول یک اعتراض فرماندار گرچن Whitmer extended stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در ساختمان کاپیتول در لانسینگ, میشیگان, ایالات متحده مارس 14 سال 2020 است. رویترز/ست هرالد

Anti-مستند اعتراضات شده اند به خصوص عصبانی و آوازی در میشیگان با معترضان مسلح طوفان مقننه دولت در لنسینگ و پس از رسیدن به فرماندار به ارائه پیام خود را که مستند است و از بین بردن اقتصاد و امرار معاش خود را. (مرتبط: دادخواست به یاد میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer موج گذشته 180K امضا)

رادیو فردا میزبان قاضی جانین Pirro به نام Whitmer “فاسد” و “تن ناشنوا” برای استخدام یک گروه فعال به نام دریاچه های بزرگ تعامل جامعه برای کمک به میشیگان وزارت بهداشت برای پیگیری مردم در دولت که تبدیل شده اند آلوده به کوروناویروس.

Whitmer تضمین دسترسی به سقط جنین باقی مانده نامحدود در طول این مستند ادعا این روش این است که “زندگی پایدار می باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im