میشیگان AG ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن برای پوشیدن یک ماسک تماس POTUS یک “زود رنج کودکی که حاضر به پیروی از قوانین’

میشیگان دادستان کل دانا Nessel گفت: او زیر را از طریق یک تهدید برای حفظ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از او در دولت پس از او نمی پوشیدن یک ماسک صورت برای بخشی از یک تور در میشیگان کارخانه خودرو.

این رئیس جمهور است که دیگر خوش آمدید در میشیگان Nessel گفته سی ان ان ولف بلیتزر در روز پنج شنبه پس از گفت و در روز قبل از آن در سی ان ان که برنده خواهد بود پرسید: “به بازگشت” اگر او به دنبال دولت دستورالعمل. نه پیروی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن نمی توان تحمل او اضافه شده است.

“امروز صبح گفت: شما حق در اینجا در سی ان ان است که اگر رئیس جمهور تهمت نمی پوشیدن ماسک او خواسته می شود به بازگشت به هر نامعلومی امکانات در دولت خود را. رئیس جمهور دیگر خوش آمدید در میشیگان؟” بلیتزر پرسید.

Nessel پاسخ داد: “صحبت از طرف بخش من و دفتر من درست است — که دقیقا درست است.”

“رویدادهای امروز بسیار ناامید کننده و در عین حال کاملا قابل پیش بینی” Nessel گفت: با اشاره به رئیس جمهور تصمیم به پوشیدن ماسک در حالی که تور یک فورد گیاه پنج شنبه در میشیگان. “رئیس جمهور این است که مانند یک زود رنج کودکی که حاضر به پیروی از قوانین. این هیچ شوخی است.”

تماشا کنید:

Nessel افزود: “او انتقال به بدترین شکل ممکن پیام به مردم که نمی توانیم در پایان دریافت از وحشتناک اطلاعات غلط.” (مرتبط: Michigan دادستان کل می گوید تهمت خواسته خواهد شد که به بازگشت’ اگر او نمی پوشیدن ماسک)

Nessel یک دموکرات گفت: در اوایل روز پنج شنبه در سی ان ان مصاحبه که افرادی که نمی مطابق با پوشش قوانین برگزار می شود از نظر قانونی پاسخگو قبل از تصدیق کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “ندارد همان سطح حقوقی و پاسخگویی به عنوان هر کس دیگری.”

یکی از فورد مدیران توضیح داد که رئیس جمهور عینک, ماسک, در طول یک مشاهده یک خودروساز مدل های جدید.

“بیل فورد تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک هنگامی که او وارد است. او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از سال” این شرکت نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه. “رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

بیش از 5000 نفر کشته شده اند در میشیگان پس از عقد قرارداد coronavirus.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im