میشل اوباما در غلبه بر اضطراب و ترس در coronavirus ترساندن

میشل اوباما تبدیل به 37 میلیون followers on Instagram و خواست آنها را به هم بچسبند

با کروناویروس افزایش در سراسر جهان, بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا, میشل اوباما جلو آمد با یک امیدوار پیام پشتیبانی می کند.

56 ساله و وکیل و نویسنده تبدیل به 37 میلیون followers on Instagram و خواست آنها را به چوب با هم در طول این زمان از بحران و بازگشت به جوامع خود.

اوباما مطرح تشویق پیام گفت: “این چند هفته گذشته بوده است ترسناک و دشوار است برای بسیاری از ما است. ما فقط باید یک نقشه راه برای آنچه که ما در حال حاضر—که به خودی خود می آورد تا احساس اضطراب و تنهایی و ترس است.”

“نه به ذکر است این نگرانی در ما احساس می کنیم در مورد سلامت و ایمنی ما پدر و مادر و فرزندان و عزیزان و امنیت مالی بسیاری از خانواده های” او ادامه داد.

دادن روشنایی ضعیف تابیدن از امید و مثبت به همه کسانی که خواندن او در ادامه گفت: “هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر, من می خواهم شما را به می دانم که شما به تنهایی نیست. حتی ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله این طبیعی چیزی است که ما بدانند با هم.”

“همانطور که برای من می دانم که زمانی که من احساس ضعف که چیدن تا به تلفن و تماس با یکی از دوست دختر من می تواند کار شگفتی. من همچنین می دانم که ماندن به جامعه کمک می کند تا من به احساس وابستگی و قوی او گفت:” بیشتر است.

او ارائه پیروان تعدادی از راه های آنها می تواند کمک به دیگران در طول این استرس بار توسط خواندن داستان برای کودکان از پدر و مادر کار چیدن مواد غذایی برای همسایگان و یا سفارش بایگانی اطلاعات برای کارکنان پزشکی در خط اول جبهه از بیماری های عفونی.

“و فراموش نکنید که: آن را خوب به نفس بیش از حد. آرام با خودتان است. ورود به سیستم خاموش هنگامی که شما نیاز به یک استراحت اگر شما می توانید و اجازه دهید دیگران می دانم که شما می خواهم کمی, کمک,” او گفت: انعقاد پیام.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>