میشل اوباما سرزنش ترامپ، Lockdowns برای او افسردگی درجه پایین

اولین بانوی سابق میشل اوباما چهارشنبه فاش کرد که در داخل خانه اش قرنطینه شده و مسائل اطراف رئیس جمهور دونالد ترامپ به او “افسردگی درجه پایین” می دهند.

میشل اوباما پیش از توضیح اینکه «درگیری نژادی» و «ریاکاری» دولت ترامپ دلایل افسردگی اوست، در پادکست خود گفت: «من با یک نوع افسردگی درجه پایین سر و کار دارم»

President Barack Obama delivers a speech at Rep. John Lewis' funeral. (Screenshot/WashingtonPostLive)

باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در مراسم تشییع جنازه جان لوئیس سخنرانی می کند. (تصویر/ واشنگتن PostLive)

میشل اوباما پیش از اضافه کردن این که “… در طول این قرنطینه دوره ای وجود داشته است که من فقط احساس می کنم خیلی کم است.” (مرتبط: اوباما با استفاده از سخنرانی جان لوئیس به سلام ‘جیم کلاغ اثر یکهو’ Filibuster او حمایت 15 سال پیش)

میشل و باراک اوباما رئیس جمهور سابق در واشنگتن دی سی زندگی می کنند، دو بلوک از کاخ سفید، نیویورک پستی در گزارشی که در مورد نظرات بانوی اول سابق بحث شده است، به آن ها مبادرت می کند.

اظهارات او پس از آن صورت می گرفت که باراک اوباما در جریان مراسم تشییع جنازه جورجیا ی دموکرات، جان لوئیس در ماه ژوئیه به خاطر رسیدگی رئیس جمهور به اعتراضات در پورتلند، در ترامپ شلاق زد. او گفت: «ما می توانیم شاهد اعزام ماموران دولت فدرال خود برای استفاده از گاز اشک آور و باتون در برابر تظاهرکنندگان صلح آمیز باشد» و اضافه کرد که افرادی نیز «در قدرت» هستند که سعی در سرکوب رای گیری می کنند.

رئیس جمهور سابق چند ساعت پس از پیشنهاد ترامپ در یک توییت ۳۰ ژوئیه احتمال به تاخیر انداختن انتخابات را اعلام کرد.

“با رأی گیری جهانی در نامه های عمومی (و نه رأی گیری غایب، که خوب است)، 2020 خواهد بود که نادرست ترین و تقلبی ترین انتخابات در تاریخ. این خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا خواهد بود. انتخابات را به تأخیر بیندازن تا زمانی که مردم به درستی، با امنیت و امنیت رای ???” رئیس جمهور به پیروان توییتر خود گفت.

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im