روزنامه نگار مستقل مایکل تریسی با نام سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار کمپین “ترین بی باک, گروه سالارانه مداخله در تاریخ آمریکا سیاست های انتخاباتی” در طول یک شنبه شب ظاهر در “Tucker Carlson امشب.”

بحث در مورد این واقعیت است که بلومبرگ به خرید راه خود را به نزدیکی جبهه دموکراتیک دونده وضعیت در ازای سنتی مبارزه فاکس نیوز, میزبان Tucker Carlson خواسته تریسی به تجزیه و تحلیل “آنچه در آن به معنی برای کشور است.”

تماشا کنید:

“بلومبرگ به درستی گمان است که او برای رفتن و تا کنون برنده انتخابات ریاست جمهوری در قدرت از اعتقادات سیاسی خود را زیرا آنها کاملا زشت و نفرت و بیگانه به این کشور پس از آنچه او انجام می شود ؟ تریسی پرسید: قبل از پاسخ به سوال خود را با بالا آوردن بلومبرگ را “پر سر و صدا تمرکز صرفا بر هجوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

به جای مبارزه سابق شهر نیویورک است که شهردار در ساختمان خود “حوزه” در نفرت از رئیس جمهور و باور این میلیاردها خود را می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن تریسی ادعا. (مرتبط: لیبرال استاد به تاکر: بلومبرگ ‘می تواند بسیار ترشرویی فرد’ نه ‘پر انرژی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’)

“بلومبرگ به رسمیت می شناسد که” او گفت:. “او می گوید:” نگاه من منحصر به فرد مجهز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. من قصد دارم به سیل روزانه خود آگاهی با این تبلیغات خسته کننده شده اند که در بازار تست شده به فشار عاطفی شما دکمه’ و این چیزی است که او انجام می دهند. آن را پرداخت کردن. مانند شما پیشنهاد این است بی باک, گروه سالارانه مداخله در تاریخ آمریکا, انتخابات, سیاست, و آن را حتی نزدیک است. این بسیار نگران کننده است. این که آیا شما در سمت راست یا چپ هر کجا در میان شما باید فوق العاده احساس خطر در چه خبر است در اینجا.”

“و در عین حال شما یکی از تنها افرادی در اینترنت گفت: این که به شما می گوید چگونه به طور کامل موسسه رسانه های ما تبدیل شده” کارلسون پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو