مایکل مور: “آیا دست کم گرفتن نیست نبوغ شیطانی که توسط Donald J. Trump’

لیبرال فیلمساز مایکل مور گفت: دموکرات ها باید “دست کم نگیرید نبوغ شیطانی” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به برنده انتخابات است.

مور یادآوری MSNBC میزبان شادی رید در مورد نمونه های دیگر که آمده از پشت سر برنده زمانی که همه به نظر می رسید از دست داد در حالی که صحبت کردن در یک پنج شنبه شب “به Reidout” پنل بخش در مورد انتخابات آینده.

“من می خواهم به احتیاط هر کس را دست کم نگیرید نبوغ شیطانی که توسط Donald J. Trump,” مور گفت. “نمونه های بسیاری وجود دارد در طول تاریخ, آیا آن را Henry V رو فرانسه در خیابان Crispin روز. آنها تعدادشان کمتر او را چهار به یک بود و او قرار است برای از دست دادن او نیست. و یا پرش به سال 1995 پلی آف NBA. نیکس رو با 15 ثانیه به سمت چپ راه از ایندیانا پیسرز و Reggie Miller نمرات هشت امتیاز در نه ثانیه. با 15 ثانیه باقی مانده است.”

تماشا کنید:

رید همچنین 2016 کلیپ از مور معروف پیش بینی تهمت پیروزی در سال 2016 در HBO را در “زمان واقعی با بیل ماهر.”

“من باید بگویم منظور من متاسفم که باید به نوعی بود که buzzkill در اینجا به طوری که در اوایل اما من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به برنده شدن” ماهر گفت: پس از آن به مخاطبان و پنل ناباوری. “اجازه بدهید به شما بگویم. آن را به عنوان استراتژی مبارزه با تروریسم در اروپا و خاورمیانه از انگلستان است میشیگان و ویسکانسین اوهایو و پنسیلوانیا است.”

“خوب مایکل. شما درست شد. من اشتباه بود” رید گفته مور. “من به طور کامل اعتراف کنم که اشتباه کردم و شما درست شد.”

این MSNBC میزبان ذکر شده در زمان رای گیری همراه با اعتقاد به این که بایدن ممکن است ترساندن رای دهندگان “راه که هیلاری را” قبل از درخواست مور اگر او بود از ساختن یک شبیه پیش بینی. (مرتبط: “بسیار شبیه به 2016′: سیاسی دموکراتیک تحلیلگر Jason نیکولز می گوید انتخابات خواهد بود “تیغ نازک’)

“من فکر نمی,” مور پاسخ داد. “او باید از دست بدهند. من فقط میگم ما شده است فریب خورده سنجی قبل از. این نظر سنجی های ملی. شما فقط ذکر سه دولت سنجی و وجود دارد مقدار زیادی از زمان و هنوز هم در حال حاضر و نوامبر است. گوش دادن تهمت رو تعدادی از ترفندهای تا آستین خود را برای سرکوب رای را امتحان کنید و به تعویق انداختن انتخابات سرزنش coronavirus به هر یک از تعدادی از چیزهایی که در آن او سعی خواهد کرد به جانوران پستاندار شبیه راسو راه خود را از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>