امروز پادکست ما به چگونه-0f-لمسی, مایکل بلومبرگ واقعا است. ما همچنین به نحوه مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی در واقع کار می کند جو بایدن خواستار بیگانگان غیر قانونی “یک هدیه” ex-رسانه عزیزم مایکل Avenatti در حال رفتن به زندان و left-wing nut job آواز می خواند یک آهنگ در مورد درختان.

گوش دادن به نشان می دهد:

مایکل بلومبرگ است غنی تر از بسیاری از کشورها است که یک واقعیت است که باعث می شود او را از تماس با واقعیت است. یک ویدیو به تازگی ظاهر سابق شهر نیویورک شهردار تحقیر کشاورزان و کارگران کارخانه اساسا گفت: آموزش حیوانات می تواند انجام دهد شغل خود را, اما کامپیوتر programers دارای مغز است. همچنین تصویری از بلومبرگ گفت: گاهی اوقات افراد به خصوص افراد مسن باید به طور قطع از مراقبت های بهداشتی به صرفه جویی در پول. ما باید تمام فایل های صوتی و رسیدن به همه چیز است.

در مصاحبه با خورخه راموس جو بایدن گفت: بیگانگان غیر قانونی بود “یک هدیه” و مسئول تمام خوبی در اقتصاد است. ما صوتی و برخی از افکار در مورد این موضوع.

مایکل Avenatti بود به اتهام اخاذی و رو به 42 سال در زندان است. ما به چه رسانه ها در ایجاد این هیولا و در حال حاضر می خواهم به تظاهر آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. ما آن را کشف.

و دیوانه چپ در سیاتل بود و بسیار ناراحت است که اجازه می دهد درختان را قطع و پس از او نوشت و اجرا مجنون آهنگ در یک جلسه شورای شهر در مورد آن. آن را به عنوان آجیل به عنوان آن به نظر می رسد و ما باید از این آهنگ.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de