مایکل Avenatti از زندان آزاد شده بیش از Coronavirus

خوار وکیل مایکل Avenatti از زندان آزاد شد جمعه برای محافظت از او را از coronavirus.

“ما واقعا احساس خشنودی که قاضی در زمان عمل که او انجام داد. او به رسمیت شناخته شده و به شدت از این وضعیت است. متاسفانه بسیاری از دادگاه ها در سراسر کشور است که نه. ما خوش شانس” خود را وکیل دین مباشر سی ان ان گفت. (مرتبط: Stormy Daniels واکنش نشان می دهد به مایکل Avenatti کیفرخواست)

Avenatti آمد به شهرت در سال 2018 زمانی که او به نمایندگی بازیگر پورنو Stormy Daniels که ادعا شده که او تا به حال یک امر با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2006. Avenatti بعدها دستگیر و به تلاش برای گرفتن نایک مدیران و مجرم در همه اتهامات در اوایل این سال است.

Avenatti شده در زندانی در شهر مرکز تادیبی در منهتن پس از زندگی در شرایط است که یکی از وکلای او در توصیف ماه گذشته به عنوان “آلوده با موش.” (مرتبط: می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به خشونت با زندانیان منتشر شده در سراسر امریکا؟)

“آقای Avenatti سلول آلوده شد با موش. زندان reeks ادرار. همانطور که دیروز آقای Avenatti به حال اصلاح نشده در هفته” وکیل اسکات Srebnick نوشت: در ماه گذشته. “در ضمن در سراسر کشور مقامات دولتی هستند اعلام متحده اضطراری به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus.”

قاضی کالیفرنیا اعطا Avenatti موقت انتشار در اوایل این ماه تعیین وثیقه در $1 میلیون نفر است. به عنوان بخشی از شرایط برای آزادی او Avenatti خواهد بود مجبور به پوشیدن مچ پا نظارت خواهد کرد و باید گزارش را به زندان در 90 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im