MHA به دنبال سه ماه دیگر برای فریم تابعیت متمم قانون قوانین

توسط PTI

دهلی نو: این وزارت خانه به دنبال اضافی سه ماه زمان برای فریم قوانین تابعیت متمم قانون (CAA), مقامات گفت.

تقاضای ساخته شده بود قبل از اینکه این بخش مربوط به کمیته دائمی برای تابع قانون با توجه به دستی در کار مجلس قوانین برای هر قانون باید قاب ظرف شش ماه از ریاست جمهوری موافقت یا تمدید باید دنبال شود.

بحث کا که تسهیل اعطای تابعیت هندی به آزار و اذیت غیر مسلمان اقلیت های پاکستان و بنگلادش و افغانستان تصویب شد مجلس نزدیک به هشت ماه پیش و تا به حال منجر به تظاهرات در نقاط مختلف کشور است.

رئيس جمهور داده بود خود را توشيح قانون در 12 دسامبر 2019.

“خانه وزارت در پی اضافی سه ماه زمان برای قاب قوانین برای کا. تقاضای ساخته شده بود قبل از اینکه این بخش مربوط به کمیته دائمی برای تابع قانون” یک مقام ارشد گفت: PTI.

صفحه اصلی وزارت را به حرکت در آمد و پس از پنل پرسید: در مورد وضعیت قوانین برای کا.

این کمیته به احتمال زیاد به قبول درخواست این مقام گفت.

هدف از این کا است که به اعطای تابعیت هندی به آزار و اذیت اقلیت — هندو سیک, Jain, بودایی, Parsi and Christian — از پاکستان و بنگلادش و افغانستان است.

مردم از این جوامع بود که به هند آمده تا 31 دسامبر 2014 به دلیل آزار و اذیت مذهبی در این کشورها را درمان نمی شود و به عنوان مهاجران غیر قانونی اما با توجه به هندی شهروندی است.

پس از CAA شد تصویب اعتراضات گسترده شد و شاهد در کشور است.

کسانی که مخالف این کا ادعا می کنند که آن را تبعیض بر اساس دین و نقض قانون اساسی است.

آنها همچنین ادعا می کنند که این کا همراه با ملی ثبت نام از شهروندان در نظر گرفته شده است به هدف قرار دادن جامعه مسلمان در هند است.

با این حال اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه بود و رد اتهامات و توصیف تظاهرات در برابر کا به عنوان “عمدتا سیاسی”.

او تأکید کرد که هیچ هند را از دست دادن تابعیت با توجه به عمل.

درگیری بین مخالفان و ضد کا گروه تا به حال spiralled به جمعی شورش در شمال شرقی دهلی نو در اوایل سال جاری بود که دست کم 53 نفر کشته و حدود 200 نفر مجروح شدند.

Lok سبها منتقل شده بود این کا قانون در 9 دسامبر 2019 و Rajya سبها در 11 دسامبر 2019.

دستی در کار مجلس متحده که “قانونی قوانین و مقررات و خداحافظ-قوانین خواهد بود قاب در مدت شش ماه از تاریخ که در آن مربوطه اساسنامه به اجرا در آمد”.

کاربر همچنین می گوید که در مورد وزارتخانه ها/ادارات قادر به قاب قوانین در تجویز دوره شش ماه “آنها باید به دنبال تمدید زمان از کمیته تابع قانون بیان دلایل برای چنین پسوند” است که نمی تواند بیش از یک دوره سه ماه در یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>