MH17 قتل محاکمه می شود که خانواده ها از 298 قربانیان امید برای عدالت


BADHOEVEDORP: چهار مرد متهم به قتل بیش از این سقوط خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 در سال 2014 رفت و در دادگاه در هلند روز دوشنبه با خانواده های 298 قربانیان خواستار عدالت است.

مظنون — سه روس و اوکراین — نمی شد در حال حاضر در اسکله اما قضات شد و انتظار می رود به قانون است که این جلسه می تواند همچنان در غیبت خود را.

خانواده مبارزه کرده اند برای بیش از نیم دهه برای عدالت برای قربانیان بودند که کشته شدند در زمانی که جت به ضرب گلوله کشته شد بیش شرقی اوکراین توسط روسیه ساخته شده موشک آن را به عنوان سفر از آمستردام به کوالالامپور.

سر قاضی هندریک Steenhuis اعلام کرد محاکمه در دادگاه نزدیکی Amsterdams فرودگاه Schiphol که در آن پرواز در زمان خاموش و اضافه کرد که وجود داشته است “از دست رفتن غم انگیز جان انسان از همه در سراسر جهان” در “فجيع فاجعه”.

دادگاه در بالا-امنیت ساختمان بسته بندی شده بود را با خانواده و وکلا و روزنامه نگاران با بسیاری از اعضای خانواده انتظار می رود به صحبت می کنند در دادگاه.

“من فکر می کنم امروز از بالاترین اهمیت” گفت: پیت Ploeg رئیس یک بنیاد برای MH17 که قربانیان خود را از دست داده برادر و خواهر و برادرزاده در محکوم پرواز.

“این اولین روزی است که ما می دانیم چه اتفاقی افتاد که مسئول بود به همین دلیل هواپیما به ضرب گلوله کشته شد و به سوالاتی مانند چه بود Russias نقش.

“وجود دارد بستگان که می خواهند کوچکترین جزئیات است که می خواهند عدالت انجام شود. و دیگران وجود دارد که می خواهند زندگی را به حرکت در, که می خواهند به ترک است که همه پشت سر آنها.”

‘شکاف در شواهد’

هلندی دادستان در سال گذشته به اتهام اتباع روسی ایگور Girkin سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و شهروند اوکراین لئونید Kharchenko-همه مربوط به نرم افزار-مسکو جدایی طلبان در شرق اوکراین — بیش از تراژدی.

با وجود بین المللی حکم صادر شده برای دستگیری آنها هیچ یک از این چهار مظنون است که انتظار می رود برای حضور در دادگاه است.

روسیه به مدت طولانی رد هر گونه دخالت در سقوط MH17 و ارائه کرده است یک سری از جایگزین توضیحات برای هواپیماهای داونینگ.

مسکو دوباره در روز جمعه متهم هلند از “خام در تلاش برای اعمال فشار بر دادگاه”.

“در آخرین روز قبل از جلسات همه چیز انجام شد برای پر کردن شکاف در مدارک ارائه شده و برای استتار و تحریف حقایق از این نسخه در پیشبرد” سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ماریا Zakharova گفت.

اما نخست وزیر هلند روز جمعه گفت که دادگاه برگزار می شد در “استقلال کامل” و “گام بسیار مهم برای رسیدن به حقیقت و برای پیدا کردن عدالت برای قربانیان و بستگان خود را”.

بیش از دو سوم از قربانیان — 196 در مجموع شد — هلندی.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo لنت حمایت خود را در آستانه محاکمه گفت که او “اعتماد به نفس کامل” در هلندی سیستم عدالت و کسانی که مسئول “باید پاسخگو باشند”.

دنده تحقیقات

دادستان ها می گویند این چهار مرد در دادگاه تمام شد مربوط به جدایی طلبان طرفدار روسیه که در خاک هواپیما خرابه سقوط کرد و که کلام در آوردن BUK سیستم موشکی به اوکراین — حتی اگر آنها نمی کشیدن ماشه.

Girkin, 49, همچنین شناخته شده با نام مستعار “باید وضعیت کنونی” است که بسیاری از مشخصات بالا مشکوک — سابق روسیه جاسوسی و تاریخی دوباره تصویب فن که کمک kickstart جنگ در اوکراین است.

Dubinsky, 57, که شده است به اطلاعاتی روسیه که گفته می شود به عنوان جدایی طلبان نظامی آمریکا بود و گفته مسئول درخواست تحویل موشک.

Pulatov, 53, was an ex-روسی سرباز نیروهای ویژه و یکی از Dubinskys نمایندگان که گفته کمک به حمل و نقل سیستم موشکی به اوکراین, در حالی که Kharchenko 48 گفته رهبری یک واحد تجزیه طلب در شرق اوکراین و امن پرتاب موشک.

اگر مجرم شناخت آنها می تواند دست زندگی جملات.

از اتهامات عنوان شده علیه چهار مرد ناشی از یک گل نشسته بین المللی تحقیقات led توسط مقامات هلندی با کمک استرالیا, بلژیک, مالزی و اوکراین است.

محققان می گویند BUK موشکی ضد هوایی اخراج شد از شورشی خاک و عرضه شد توسط روسیه در حالی که هلند و استرالیا گفت: آنها را نگه دارید مسکو به عهده دارد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de