مکزیک با توجه به مرز ایالات متحده محدودیت برای مبارزه با کروناویروس گسترش

مکزیک است و با توجه به محدودیت های آن در شمال مرز با ایالات متحده به عنوان یک اندازه گیری برای کمک به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر آن را از لحاظ فنی لازم برای در نظر گرفتن مکانیسم محدودیت و نظارت قوی تر ما را به حساب نمی که مکزیک را ویروس به ایالات متحده نه که ایالات متحده می تواند آن را در اینجا,” مکزیک معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell خبرنگاران گفت: در یک جمعه در کنفرانس خبری رویترز گزارش داد.

هوگو لوپز-Gatell رامیرز مکزیک وزارتخانه بهداشت و سلامت پیشگیری و ارتقاء دارای یک کنفرانس خبری در روز اطلاعات در مورد جدید کروناویروس در مکزیکو سیتی, مکزیک 27 فوریه سال 2020 است. رویترز/ادگارد Garrido)

وجود دارد در حال حاضر 16 coronavirus موارد در مکزیک و هیچ یک فوت کرده اند در مقایسه با بیش از 1700 تایید ایالات متحده موارد و 41 مرگ و میر.

بسیاری از ساکنان شهر مرزی تیخوانا, مکزیک, ترس ابتلا به ویروس از سفر خود به ایالات متحده برای کار یا مدرسه با توجه به انتخاب.

با گذرگاه های مرزی غیر قانونی کاهش بیش از گذشته چند ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار است “بسیار قوی مرز سیاست” برای کم تعداد مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون گفت: جمعه: “به این نقطه و از آنجا که ما تا به حال بسیار قوی مرز سیاست ما تا به حال 40 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس. اگر ما ضعیف و یا باز کردن مرزهای این تعداد خواهد بود چند بار بالاتر!” (مربوط به: ‘پنج’ پنل منفجر پس از خوان ویلیامز حاضر به تهمت اعتبار برای ممنوعیت سفر)

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ماه فوریه تصمیم به ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا به چین از ورود به ایالات متحده بود که با انتقاد بسیاری در آن زمان از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اما پس داده شده اعتباری به عنوان یک کلید راه سرایت رشد موجود بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de