ملاقات سونیا گاندی و Priyanka به بحث در مورد کنگره’ نقشه راه در پنجاب: Navjot سینگ Sidhu

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: پس از هشت سال تبعید سابق پنجاب وزیر کابینه و firebrand کنگره رهبر Navjot سینگ Sidhu ملاقات حزب رییس جمهور موقت سونیا گاندی در دهلی نو در روز چهارشنبه و بحث با او نقشه راه برای احیای پنجاب.

پس از جلسه Sidhu گفت: او به نام رهبری حزب به بحث در مورد وضعیت فعلی در دولت است. “من به نام به دهلی نو توسط حزب دستور بالا که در آن من Priyanka و سونیا. کسی نقشه راه در احیای پنجاب با رهبری حزب و راه های که در آن ما می توانید بازگرداندن غرور و افتخار از دولت است. این همان نقشه راه است که من به اشتراک گذاشته اند با مردم بیش از سال های بسیاری از زندگی عمومی” او اضافه شده است.

این جلسه برگزار شد و در میان مداوم شایعات که Sidhu ممکن است ترک کنگره و عضویت یا بی جی پی و یا AAP. Eyeing پنجاب پس از پیروزی در دهلی نو در یک حرکت به بازسازی حزب سازمان و به محبوب و معتبر ارشد وزرا صورت Aam Aadmi Party (AAP) ارسال شده است feelers برای کریکت-تبدیل-سیاستمدار Sidhu برای پیوستن به حزب.

همچنین بخوانید: پس از “گم شده است” برای ماه سابق پنجاب وزیر Navjot سینگ Sidhu resurfaces

چند روز پیش Sidhu ناگهانی ظاهر در یک رویداد ایجاد موج در محافل سیاسی. او دیده می شد نشسته با Akali Dal مبارکه گروه Akali Dal Taksali رهبران ریاست سابق MP Ranjit سینگ Brahmpura. او همچنین خطاب به کنگره MP از امریتسار Gurjeet سینگ Aujla اما صحبت نمی کنم به دماغ دماغ Akali Dal رهبر Bikram Singh Majithia که او نیز در این تابع.

در 15 ژوئیه سال گذشته Sidhu استعفا کرده بود از پنجاب کابینه پس از نمونه کارها خود را از بدن محلی تغییر وزیر Amarinder.

منابع گفت که AAP است که به دنبال یک سانتی متر صورت که همچنین می تواند پایان بندى در دولت واحد ، حزب پنجاب رئیس جمهور و عضو مجلس از سنگرور Bhagwant Mann گفت که Sidhu مرد صادق است. “هر کسی که دوست دارد پنجاب و می خواهد به کار برای رفاه دولت است خوش آمدید در حزب” او گفت: و نیز روشن است که وجود دارد هیچ مقام رسمی مذاکرات با Sidhu تا کنون.

استراتژیست سیاسی Prashant Kishore بود که ابزاری در اجازه دادن به Sidhu پیوستن به کنگره پیش از پنجاب انتخابات مجمع در سال 2017, با وجود مخالفت Amarinder می تواند یک پل ارتباطی بین Sidhu و AAP convenor Kejriwal.

Sidhu تا به حال عمدا و نه مبارزه برای حزب خود را برای دهلی مجمع انتخابات با وجود ستاره بودن مبارز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>