Met Office مسائل شهری جاری شدن سیل هشدار برای کراچی پیش از چهارم موسمی طلسم

کشور هواشناس می گوید چهارم املا از باران های موسمی در کراچی است که انتظار می رود آمار در ماه اوت 7-8. عکس: فایل

کراچی: این ملاقات در دفتر (اداره هواشناسی) صادر کرده است شهری جاری شدن سیل هشدار برای کراچی و کاهش سند در روزهای آینده به عنوان استان پرانتز بسیار سنگین موسمی املا نسبت به قبلی ،

این موسسه پیش بینی کرد که چهارم املا از باران های موسمی در کراچی است که هوا از 7-8 ماه اوت می تواند در نتیجه بارش باران بیشتر از قبلی سه جادوها.

دروغ کم فشار سیستم شکل گرفته در خلیج بنگال است که انتظار می رود برای ورود سند در تاریخ 6 اوت.

هفته گذشته ارتش پاکستان نامیده می شد در کمک به دولت های محلی در مدیریت و برخورد با جاری شدن سیل شهری بحران در کراچی.

با توجه به اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) به “ارتش [بود] نامیده می شود برای کمک به عمران دولت برای مدیریت شهری وضعیت سیل در کراچی”.

‘بیش از حد بسیاری از تجاوزات در کراچی nullahs’

فاجعه ملی و مدیریت قدرت (ان دی ام ای) رئیس Lt ژنرال محمد افضل در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه گفته بود که کراچی فاضالب تخلیه را “بیش از حد بسیاری از تجاوزات” بر روی آنها.

او گفت که روزانه به اندازه 20 ، 000 تن از زباله های تولید شده در کراچی. “با عرض بیشتر از nullahs شده تنگ از 400 متر به سه تا چهار متر و” ان دی ام ای رئیس گفته بود.

Lt ژنرال افضل اضافه شده بود که از شنبه (امروز) در مرز با این نسخهها کار سازمان خواهد انجام یک عملیات در مقیاس بزرگ برای پاک کردن تخلیه.

علاوه بر این محلی سپاه از ارتش پاکستان نیز موظف به ارائه کمک به مردم از سیل.

Lt ژنرال افضل بود بیشتر گفت: تلاش های را آغاز کرده اند به تدوین و فرموله کردن یک راه حل دراز مدت برای جاری شدن سیل در شهرستان با در نظر گرفتن در هیئت مدیره تمام ذینفعان از جمله دولت های فدرال و استانی و محلی و غیره.

“فوری تلاش ساخته شده است برای به حداقل رساندن آسیب در آینده طلسم,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>