Merkal حزب برای انتخاب جانشین در آوریل یا مه


برلین: آنجلا مرکل مرکز-راست CDU را انتخاب کنید یک رهبر جدید در ویژه کنگره در آوریل یا مه منابع گفت: در روز دوشنبه به عنوان حزب تصدیق به آماده شدن برای کهنه سربازان آلمانی را به خروج.

مرکل اولیه heir apparent, Annegret Kramp-Karrenbauer استعفا داد به عنوان رهبر حزب در این ماه بیش از یک رسوایی آشکار همکاری با جناح راست شده است.

تعجب حرکت انداخت باز در این مسابقه به موفقیت مرکل که برای بیش از 14 سال و برنامه ای را به تعظیم در آینده انتخابات عمومی در سال 2021.

این اتحادیه دموکرات مسیحی را در کنگره حزب در بهار باید روغن مالی رئیس جدید که پس از آن بود تقریبا مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به نامزد حزب برای ریاست.

Kramp-Karrenbauer — به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “AKK” — مذاکرات با حزب بزرگان در روز دوشنبه با CDU هنوز در حالت بحران.

روز یکشنبه این حزب دچار دوم آن-بدترین نتیجه همیشه در انتخابات منطقه ای آینده سوم در هامبورگ تنها با 11.5 درصد آرا.

آن را نیز فرا گرفته و در یک بحث داخلی که چگونه آن را باید موقعیت خود را در برابر افراط راست و چپ که به شکل سازمان ملل چشم انداز سیاسی.

راست بحران

پس از به سختی یک سال به عنوان رئیس حزب AKK اعلام کرد استعفای او در فوریه 10.

آن را پس از منطقه ای به قانونگذاران در ایالت شرقی تورینگن به مبارزه طلبیده حکم از برلین به متحد با افراط و توسط رای گیری با راست جایگزین برای آلمان (AfD).

این آخرین نشانه آن است که وزیر دفاع شکست خورده بود به مهر او قدرت روی آورد و تبدیل به یک معتبر نامزد برای موفقیت مرکل.

AKK در ابتدا برنامه ریزی شده سریع عزیمت به امید بالا بردن جانشین که همچنین منجر حزب به 2021 انتخابات.

اما تجربه او می گذارد لخت چالش برای او جانشین — چگونه به علامت خود را در حالی که پدیداری محبوب مرکل همچنان در دفتر به عنوان صدراعظم.

در شروع بلوک دو سیاستمدارانی که وعده به شکستن با Merkels میانه دوره و منجر به CDU rightwards در یک پیشنهاد به نفع رای دهندگان از AfD.

در حالی که فریدریش مقرر به تازگی توصیف چهارم دولت به عنوان “abysmal” جوان وزیر بهداشت ینس Spahn افزایش, پارتی, ستاره است.

رو به آنها دو کاندیدای میانه: ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet و نوربرت Roettgen سابق وزیر محیط زیست را رد کرد مرکل در سال 2012.

‘تخریب’

انتخاب رهبر را مجموعه ای از تن برای آینده یک حزب که تحت سلطه سیاست آلمان از جمهوری فدرال تاسیس شد و در سال 1949.

نظر سنجی های برجسته نیاز فوری برای اقدام به عنوان تنها 27 درصد می گویند که آنها را عقب آورد جلوتر از 23 درصد برای سبزی و 14 درصد برای حق دور.

فراتر از مشخصات بالا شخصیت محافظه کاران نیز نیاز به روشن کردن آنچه که آنها برای ایستادن در به طور فزاینده ای متلاشی چشم انداز سیاسی که مانع پایدار اکثریت آن در برلین و یا 16 خارجه پارلمان.

بالای لیست این است که آیا CDU خواهد چوب به آن سفت و سخت سیاست امتناع از همکاری با هر دو سمت راست و یا به سمت چپ موقعیت به طور فزاینده دشوار برای حفظ.

تورینگن است یک کتاب درسی مورد در سال گذشته به عنوان منطقه ای انتخابات تولید شده بدون روشن حاکم بر اکثریت پس از یک خروش توسط AfD.

CDU قانونگذاران دولت رای دادند و با مراتب حق نقض تاریخی, سیاسی, تابو به نصب یک دولت لیبرال برتر.

اما پس از یک کشور اعتراض های منطقه ای CDU عقب نشینی — تنها به عموم سرزنش برلین توسط ستاد برای طرح خود را به “تحمل” یک دولت اقلیت به رهبری رادیکال و چپ جانشین یک حزب دولت کمونیست آلمان شرقی.

Der Spiegel magazine برچسب CDU را zig-zagging “تخریب” توسط “حزب بدون جهت و یا استراتژیک مرکز”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>